Parasal Sayı: Hangi Numara Sizi Zengin Edecek

Numerolojiye göre, her sayının finansal refahımız dahil olmak üzere hayatımızı etkileyebilecek kendine has özellikleri ve titreşimleri vardır.

 

Kendinizi “doğru sayılarla” kuşatırsanız, parasal pozisyonunuzu düzeltmeden para arttırmak için elverişli sayıların titreşimini yakalayabilirsiniz.

Hangi sayılar parayı çeker?

Üç: Numerolojideki bu sayı, geliri artırmak için en iyisidir. 3 rakamı tam olarak finans akışı için enerjisel olarak güçlüdür. Sürekli faaliyet gerektirir, bu nedenle tasarruflara yatkınsanız ve “yağmurlu bir gün için” para biriktirmeyi seviyorsanız, bu para numarası size sonuç vermeyecektir. Üç, her şeyden önce, büyüme ve gelişme için, risk almaktan korkmayan ve daha fazla para kazanmak isteyenler için bir tılsım olarak çok uygundur.

Altı: Bu sayı daha kararlıdır. Tasarruf için uygundur. Yani, para biriktirmeye karar verirseniz, bu sayının yardımı ile yapmak daha iyidir – 6, 60, 600, 6000, vb.

Sekiz: Sekiz sayısı çok dengesiz olmasına rağmen (para ortaya çıkıyor ve yok oluyor), temel servet sayısı olarak kabul ediliyor. Sekiz sayısını tılsım yapan kişi asla başarısız olmayacak, ancak istikrarı da yaşayamayacak. Bu para sayısı cesur, kararlı, her şeyi kaybetmekten korkmayan, kendilerine inanan ve tekrar tekrar yükselmeye hazır olan insanlar için uygundur. Bu, iş insanları için en başarılı sayıdır.

Para numaraları nasıl kullanılır?

Para numaranızı seçtiyseniz, doğru kullanmayı bilmelisiniz.

Öncelikle, yatırım yaparsanız veya tasarruf ederseniz, o zaman bu yönde sadece şanslı numaranızla başlayan miktarlarla “çalışmaya” başlamalısınız.

İkincisi, aşağı yukarı büyük alımların tamamının bu sayıyla başlayan bir miktarda yapılması gereklidir.

Üçüncüsü, günlük yaşamdaki seçiminizi unutmayınız. Şanslı numaranızı mümkün olan her yerde kullanın: telefon numarasında, araç numarasında, daire numarasında, bir şey seçerken vb.