Seçtiğin Ay Hayatındaki En Önemli Şeyi Ortaya Çıkaracak

Seçtiğin ay hayatındaki en önemli şeyi ortaya çıkaracaktır. Çoğumuz muhtemelen ayın astroloji ve maneviyattaki önemini duymuşuzdur.

Ayrıca bilimsel bir bakış açısıyla incelenmiştir. Örneğin Isaac Newton, ayın konumu ile yerçekimi kuvveti ve okyanus gelgiti arasındaki ilişkiyi ilk açıklayan kişiydi.

Bu nedenle ayın insan vücudu üzerinde büyük bir etkisi olduğu gösterilmiştir. Uyku döngülerinden adet döngüne kadar, ayın vücuttaki hemen hemen her süreçle ilişkili olduğu bilimsel olarak bulunmuştur.

Vücudumuzdaki bilimsel, ruhsal ve astrolojik önemi nedeniyle, en sevdiğimiz ayın kişiliğimiz hakkında çok şey ortaya çıkarması doğaldır. Ve belki de sevdiklerinle yapmak için eğlenceli bir testtir.

Bir Ay Seç

Seçtiğin Ay Hayatındaki En Önemli Şeyi Ortaya Çıkaracak
1.Ay'ı Seçtin
Hayatının hikayesi, hedeflerine ulaşmak ve hayallerini gerçekleştirmekle ilgilidir. Verimlilik, yanında giden bir arkadaştır. Enerjik, kararlı ve iyimser bakış açın, yaşadığın her durumda sana bir miktar özgüven sağlar. İyi zamanlara kapılmak yerine güvenlik ve istikrarı tercih ediyorsun ve gelişebileceğin bir ortam yaratmak için çok çalışabilirsin. Göz ardı ediyor olabileceğin şey, genellikle seni en sert şekilde eleştiren kişinin sen olmasıdır.
2.Ay'ı Seçtin
Ortamın çok fazla estetiğe sahip, somut ve duygulara dayanıyor. Senin gibi insanların kurnaz, hassas ve duygusal yönleri onları çok bilinçli varlıklar yapar. Ancak duygusallığın seni pratiklikten çok aşırı ve materyalist çabalara sevk ediyor. Hayatın muhtemelen başkalarına karşı gönül rahatlığı ve fedakarlığın iniş çıkışlarından oluşan bir rollercoaster yolculuğudur. Göz ardı ediyor olabileceğin şey, belki de hayattaki aşırılıkların gerçek potansiyelini deneyimlemeni engelliyor olmasıdır. Oyun oynayarak, aşırı yemek yiyerek veya çok zevkli şeyler yaparak uzun saatler mi harcıyorsun? Tüm aşırılıklar enerjini, üretkenliğini ve yaratıcılığını kolayca alabilir. Doğal ışıltını kapat ve zamanını yönetme şeklini engelle. Ilımlılık yapmaya çalış ve yoğunluğu azalt, böylece yaşamda daha sonra gelecek şeylere ayrılmış enerjiye sahip olabilirsin.
3.Ay'ı Seçtin
Herhangi bir projeyi gerçekleştirmene yardımcı olan yaşam için bir zevkin ve güçlü bir kişiliğin var. Dengeli mizacın seni çalışkan, istikrarlı, güvenilir bir insan ve çok iyi bir arkadaş yapar. Enerjin, kendin ve sevdiklerin için bir esenlik ortamı sağlamaya dönüşür; Herkesin ihtiyaç duyduğu şeye sahip olduğundan emin olmayı seviyorsun. Kendini kiminle çevreleyeceğini seçme konusunda güçlü bir sadakat duygun var ve ilişkilerini asla hafife almıyorsun. Göz ardı ediyor olabileceğin şey, güçlü sadakat duygunun seni bilmediğin şeylere güvenmeyen çok asık suratlı biri haline getirebileceğidir. Risk almadan ödül olabilir mi? En büyük içsel korkun ihanettir ve buna genellikle kendi duyularının ihaneti de dahildir. Güvensiz bir insan olmak duygusal ve zihinsel olarak yorucu olabilir ve genellikle bu sürekli koruma durumunun yaşamın, sağlığın ve mutluluğun üzerinde bir etkisi olduğunun farkına varmazsın. 'Aksini bilene kadar masum'a biraz boşluk vererek hayatına sakinlik kat.
4.Ay'ı Seçtin
Dünyanın acılarına karşı duyarlılığın seni toplumun son derece kibar, cömert ve sevgi dolu bir üyesi yapıyor. Başkalarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir eğilimin var. Tüm haftayı geçirmeye yetmeyebilirsin, ancak aç birini görürsen, o kişinin hiçbir şey bırakmaması için kendi yemeğini feda edebilirsin. Hayattaki fedakarlığın, insanların seni tanımlamak için kullandığı en dikkate değer özelliktir. Göz ardı ediyor olabileceğin şey, kendi isteklerin, ihtiyaçların, duyguların, yeteneklerin ve yaşayacak bir hayatın olduğudur. Başkalarına çok fazla odaklanabilir, kim olduğunun izini kaybedebilir ve kendi yaşamını ilerlemek için besleyemeyebilir ve hatta yardım ettiğin insanlar aracılığıyla yaşamaya bağımlı hale gelebilirsin. Önemli olduğunu hatırlamak için zaman ayır, yeteneklerini keşfet ve kullan.
5.Ay'ı Seçtin
Bu tuhaf dünya, meraklı zihnini hayrete düşürüyor. Muhtemelen aklın sürekli geziniyor ve merak ediyor, bu da sana çeşitli konularda çok fazla deneyim kazandırdı. Her zaman gözlem ve çalışma halindesin ve muhtemelen çok fazla kültür ve görgü sahibi biri haline geldin. Bununla birlikte, neden başkalarına duygusal zekadan yoksun olduğunun göründüğünü merak edebilirsin. İyi bir şekilde davranabilmene, hemen hemen her çevrede sohbet edebilmene ve zihninin meraklı olmasına rağmen, muhtemelen yalnız olmayı veya sana en yakın olanlarla olmayı tercih ediyorsun. Bunun nedeni muhtemelen seni çok iyi tanımayanların seni anlamadıkları veya senden çekindikleri hissine kapılmandır. Göz ardı ediyor olabileceğin şey, kontrol eden zihninin yarattığı stres ve uykusuzluktur. Hayatındaki her şeyi yapması için ona güveniyorsun. Yorucu ve yardıma ihtiyacın var. Aklın, kalbin, bedenin ve ruhun birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Zihnin kendi başına engelleri aşabilir, ancak kalbin ve ruhun sezgisinin akla yardım etmesine izin verdiğinde bazı şeyler daha hızlı çözülebilir. Ek olarak, sezgin, zihnini bulandırmaya ve seni gerçek mutluluk ve tatminden mahrum bırakmaya meyilli dünyevi kavramlarla savaşabilir. Daha az stres, daha az yorgunluk ve daha fazla tatmin hissetmek için kalbini ve ruhunu pusulan ve zihnini bir rehber olarak kullanmaya çalış.
6.Ay'ı Seçtin
Hayattaki basit zevkler, seni en çok neşelendiren, seni keyifli bir insan yapan ve birlikte olmana neden olanlardır. Talepkar değilsin. TV izlemek için bir arkadaşınla kanepede oturmak veya sadece parkta yürürken bir randevu almak gibi sessiz ve dikkat çekmeyen bir ortamdan tamamen memnunsun. Huzur, barış ve uyum, dünyanın telaşlı kaosundan nefret ettiğin için etrafını sardığın şeylerdir. Göz ardı ediyor olabileceğin şey, bu endişelerin sağlığına, esenliğine ve üretkenliğine nasıl zarar verdiğidir. Kullanmadığın birçok keşfedilmemiş yeteneğin var.

Share your Results: