Evrenin Size Gönderdiği Mistik Mesajlar Ve Göz Ardı Etmemeniz Gereken 7 İşaret

mistik-mesajlar-758x424-1.jpg

 

Evrenin bize gönderdiği mesajlar her yerde olabilir. Bir şekilde, bizler bu evrensel bilginin parçalarıyız. Her şey her şeyle bağlantılıdır ve her şey aynı kaynaktan gelir, siz, Dünya, Galaksi, her şey! Hayatlarımızı yaşama şeklimiz, bizi kalplerimizde tuttuğumuz evrensel amaçtan uzaklaştırabilir. Bu nedenle, bazen, evren, bizi kalbimizin amacına doğru yönlendirecek mesajlar ve güncellemeler gönderebilir. Bazen bu evrensel mesajlar bizi dünyanın henüz görmediği büyük fikir ve buluşlara götürebilir. Her neyse, hepimiz zaman zaman evrensel mesajlar alıyoruz. Bu mesajların hayatımızda ne zaman ortaya çıktığının farkında olmuyoruz ve çoğu zaman gözardı ediyoruz.

Evrensel mesajları ne zaman alacağınızı öğretip, göz ardı edilmesini engelleyecek 7 İşaret:

 1. 1 Aniden Gelen İlhamlar


  İlham, bir şeyler yapmak, bir şeyler yaratmak için zihinsel bir teşviktir. Genellikle tutkulu bir konuyu tırmalamaya başladığınızda gelir. Ani bir ilham, sizi, amacınıza geri götürecek bir şey yapmaya teşvik edildiğinde, evrenin size mesaj yolladığının kesin bir işaretidir.

 2. 2 Rüyalar


  Bazı efsanelere göre, rüyalarda ruhun bir kısmı başka bir dünyaya girer. Bu rüya dünyası, şuursuz zihin ve gerçek arasında bir dünya. Rüyada kendi bilinçaltınızdan ve evrenden önemli mesajlar alabilirsiniz. Yeni fikirler, anlayışlar ve yapmak istediğiniz şeylerle ilgili tavsiyeler aldığınız rüyalar görmeniz, evrenden mesaj aldığınızın bir işareti olabilir.

 3. 3 Bilinçaltı Sinyaller


  Son zamanlarda merak ettiğiniz bir soruyu yanıtlayan bir şeyi aniden duyduğunuz bir film izlemek, bir mesajı dinlemen gerektiğini hissettiğiniz bir şarkıyı duymak, kendine sorduğun bir şeyle çok yankılanan sokakta bir işaret okumak; bütün bu örnekler, evrensel mesajların bilinçaltınızla sizinle iletişim kurmaya yönlendirdiği yollardır.

  “Evrenin size ne söylemeye çalıştığını dinle ve ona kulak ver! Yukarıda da yazıldığı gibi her yerden mesaj alabilmek mümkün, yeter ki görmek ve duymak isteyin!”

 4. 4 Sizi Kendine Çeken Fikirler


  Yeni bir kitap yazıyor veya yeni seriler izliyor olabilirsiniz, arkadaşlarınızla konuşuyor veya kendi düşüncelerinizle dolaşıyor olabilirsiniz, ancak burada ne yaparsanız, kafanızda dönmeye devam eden belli bir düşünce var. Her ne yaparsanız yapın, bir kere bu fikre kapılmışsınız.

  Evren de odaklanmanız gereken bu şeye dikkatinizi çekmek istiyor. Bu yüzden bu fikir sizi sürekli kendine çekiyor.

 5. 5 Geometrik Şekiller


  Geometrinin evrenin dili olduğunu söylerler. Kutsal olarak adlandırılan bazı şekiller vardır ve bu şekiller her insan için güçlü mesajlar taşır. Hayatınızda belirli bir şekil oluştuğunda, kutsal olsun veya olmasın, deşifre etmeniz gereken bir mesajın varlığı kesin bir işarettir. Sayılar, şekiller, harfler bile hepsi geometridir. Bu nedenle ortaya çıkacak herhangi bir şey dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

 6. 6 Duyguların Kabarması


  Bilgi sadece akılcı düşünce biçiminde gelmez. Bazen bilgiler soyut ve duygusaldır. Bu tür bilgiler bize en derin cevapları verir. Birçok faktörün sonucu olarak duyguların kabarması yaşanabilir. Ancak ani bir duygu dalgalanması, genellikle açıklık ve motivasyon hissi eşliğinde, evrensel bir amaç alma yönündeki kesin işarettir.

 7. 7 Aşk


  Herhangi bir şey ya da kişi için değil, etrafınızdaki her şey için değil, bir sevgi duygusu, içinde bulunabileceğiniz en iyi durumlardan biridir. Sadece herkesi ve her şeyi sevdiğinizi hissedersiniz. Aşk güçlü bir duygudur ve evrendeki bütün enerjileri alabilmenizi sağlar.

  Kaynak: filoji.com/evrenin-size-gonderdigi-mistik-mesajlar-ve-goz-ardi-etmemeniz-gereken-7-isaret/