Bir Kelebek Seçin Ve Ruhunuzun Sırlarını Öğrenin

Kelebekler ruhu, ebedi yaşamı ve ruhumuzun Evren ile bağlantısını sembolize ederler. Bu güzel ve sıradışı kelebek testi, ruhunuzun sırlarını ortaya çıkararak, size bir ipucu verebilir. Tek yapmanız gereken en çok sevdiğiniz bir kelebeği seçmektir.

Bir Kelebek Seçin

Bir Kelebek Seçin Ve Ruhunuzun Sırlarını Öğrenin
1.Kelebeği Seçtiniz
Siz çok zeki ve pozitif birisiniz. Birçoğu size kelebeklerin ışığa çekildiği gibi çekilir. Herkese karşı samimi ve sıcak bir ruhunuz var. Kendiniz hakkında çok az düşünür, başkaları için çok şey yaparsınız... Evren size kendinize daha fazla dikkat etmenizi ve kendinizi memnun etmenizi tavsiye eder, çünkü gülümsediğinizde tüm dünya gülümser.
2.Kelebeği Seçtiniz
Pek çok yeteneği olan yaratıcı bir insansınız. Çok az insan bunu bilse de, hassas ve savunmasız bir ruhunuz var. Hayatınızı gülümseyerek yaşıyorsunuz. Ana düşmanınız şüphe ve kendinizden şüphe etmektir. Evren, kendi gücünüze daha çok güvenmenizi ve kalbinize güvenmenizi tavsiye ediyor.
3.Kelebeği Seçtiniz
Hassas birisiniz ve güçlü bir sezginiz var, bazen kehanet rüyalar görürsünüz. Yanınızda olan iyi veya kötü bir insanı kolayca hissedebilirsiniz. Çok samimisiniz, bu yüzden bazen sizinle iletişim kurmak çok zor oluyor. Evren size başkalarının eylemleri yüzünden üzülmemenizi, ruhunuzu korkmadan tamamen açabileceğinizi tavsiye ediyor.
4.Kelebeği Seçtiniz
Siz zıtların insanısınız. Ruh haliniz sıklıkla değişir, bazen nazik, bazen güçlü olabilirsiniz. İnsanlar genellikle size aşık olurlar, ancak siz nadiren ve sonsuza dek aşık olursunuz. Yalan söyleyenleri asla affetmezsiniz. Genellikle önemsiz şeyler hakkında endişelenirsiniz. Evren size hayattaki üzücü küçük şeylere dikkat etmemenizi tavsiye ediyor. Kendinizi güzel nesnelerle, etrafınızı iyi insanlarla çevreleyin. Böylece her şey yoluna girecek.