Kelebekler Ruhani Habercilerdir.İşte Senin İçin Ne İfade Ediyorlar

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_4461e185-a2ba-4c7e-ada0-68be3b6651df-1.jpg

Bir kelebeğin uçucu güzelliğini hiç fark ettiniz mi? Kelebeklerin büyülü bir niteliğe sahiptir. Onlar çok ahlaklı ve kırılgan görünüyorlar, tıpkı periler havada dans ediyor gibi. Bu güzel yaratıklar, güzel görünmek ve çiçeklere çiçek açtırmaktan fazlasını yaparlar. Hem manevi hem de mecazi olarak harika ruhsal haberciler olarak hizmet edebilirler.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_678f942c-ba19-4e60-b966-af19f8d01be3.jpg

RUHSAL METAFOR OLARAK KELEBEK

Kelebek ve yaşam döngüsü hakkında düşündüğünüzde, büyük bir manevi anlam taşır. Bir yumurta olarak başlayarak, bir tırtıl içine çıkmaktadır. Sonra bir koza haline geldiğinde bir sonraki aşamaya girer. Sonunda muhteşem kelebek tüm kanatlı görkemiyle ortaya çıkar.

Birçok yönden, kelebek ruhun ruhani yolculuğuna bir metafor olarak hizmet eder. Metamorfozu, kendi manevi dönüşümümüzü temsil eder. Basit bir varlık olarak başlıyoruz ve dünyada olduğu gibi tırtıl gibi işlev görmeyi öğreniyoruz. Günlük faaliyetlerimizde yaşam boyunca sürünüyoruz, ama daha derin anlam arayışındayız.

Sonunda, içselliğimizle temas kurmak için o iç yolculuğa çıkıyoruz, tıpkı kendimizi bir kozaya sarmak gibi. Biz meditasyon yapar, dua eder, ruhi gerçekleri okur ve inceleriz. Odağımızı içeri doğru çeviriyoruz. Bir noktada, gerçek özümüzü ortaya çıkarmaya ve dünyayla paylaşmaya hazırız. Kelebeğe çok benziyoruz, kanatlarımızı sallayıp uçuyoruz.

Kelebekler nispeten kısa ömürlüdür, çoğu sadece bir veya iki hafta yaşar. Monarch gibi bazı türler altı aya kadar yaşayabilir. Öyle olsa bile, bu şeylerin şemasında çok zaman değil. Bu da bizim için bir hatırlatma görevi görür. Kelebekden çok daha uzun yaşamalarına rağmen, hayat geçicidir ve zaman hızla hareket eder. Bazen anlayamıyoruz ve birdenbire, yıllar geçip gidiyor. Kelebekler bize şu andaki andan zevk almamızı ve yeryüzünde varlığımızdan en iyi şekilde yararlanmamızı öğretir. Ayrıca bize ölümün sadece başka bir dönüşüm olduğunu hatırlatır – sadece kanatlarımızı yayıp başka bir boyutta uçarız.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_d3d7e8f7-7ac9-46c2-8aa3-4e57dcf32cd2.jpg

GÜÇ HAYVANLARI OLARAK KELEBEKLER

Güç hayvanları, özellikle Yerli Amerikalılar arasında birçok şaman kültüründe çok saygı duyulur. Her bir güç hayvanının bize öğretebileceği özel nitelikleri ve güçlü yanları vardır. Kelebekler neşeyi, özgürlüğü, yaratıcılığı ve değişimi temsil eder. Onların dönüştürücü güçleri de şekil değişimini ve ruh evrimini simgeler.

Rüyalarınızda veya gerçekte bir kelebek gördüğünüzde, bir güç hayvanı mesajı olarak düşünülebilir. Bir dakika dur ve hayatında neler olduğuna bak. Bazı değişiklikler yapmak zamanı geldi mi? Ya da halihazırda bir yaşam dönüşümü geçiriyorsunuzdur. Eğer öyleyse, bu güç hayvanı size hareket edecek gücü verecektir. Bu yaratık, özgürlüğü ve yaratıcılığın tadını çıkarmanızı ve hayatı çok ciddiye almamanızı da hatırlatır. Aynı şekilde, grup kelebekler de aynı mesajları gösterir, sadece daha acil ve belirgindir.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_dfd99c27-62a0-4ed8-a35d-1f653262eeb1.jpg

YETENEKLİ MESAJLAR OLARAK KELEBEKLER

Güç hayvan mesajlarına ek olarak, kelebekler diğer ruhsal haberleri iletir. Melekler genellikle bizimle kelebekler üzerinden iletişim kurarlar. Bir kelebek ortada göründüğünde, size koruyucu bir meleğin ya da ruh rehberiniz size bir sinyal gönderebilir. Bir kelebeğin varlığını görmezden gelmek zordur, bu yüzden onu önemli bir tebliğ olarak düşünün.

Ayrılmış sevdiklerimiz de kelebekler üzerinden konuşabilirler. Birçok insan, sevilen birinin ölümünden kısa bir süre sonra kelebekleri gördüğünü bildiriyor. Bazıları, dirilişin sembolü olarak kelebeği görürken, diğerleri, ölen kişinin ruhunun özü olduğunu düşünür. Aslında eski İrlandalı bir deyiş vardır, “Kelebekler ölülerin ruhuyla araftan geçmeyi beklemektedir.” Her iki şekilde de, kelebekler önemli ruhsal haberciler olarak hizmet ederler. Gerçek anlamı kararlaştırmak genellikle tercümana kalmıştır.

Bir dahaki sefere bir kelebek gördüğünüzde bu ruhani Haberciye dikkatinizi verin. Çok önemli bir mesaj alacaksınız!