Bir Lamba Seç Ve Sihirli Mesajını Al


Olumlu düşünen bir zihniyete sahip insanlar, hayatın olumlu tarafını görür, mutluluk, sağlık ve başarı bekler. Bu kişiler karşılaşabilecekleri her türlü engel ve zorluğun üstesinden gelebileceklerine inanırlar.

Pozitif düşünce herkesin inandığı ve takip ettiği bir kavram değildir. Bununla birlikte, pozitif düşüncenin gücünü olduğu gibi kabul eden ve etkinliğine inanan çok sayıda insan var.

Hayatındaki pozitif düşüncenin gücünden yararlanmak için, bunun farkında olmaktan veya ona inanmaktan fazlasını yapman gerekir. Yaptığın her şeyde olumlu düşünme tutumunu benimsemen gerekir.

Lambaların her birine bir göz at ve en beğendiğin birini seç.

Bir Lamba Seç

Bir Lamba Seç Ve Sihirli Mesajını Al
1.Mor Lambayı Seçtin
Mor, enerjin ve titreşimin için bir ateşleme gibidir. Enerjinin düştüğünü düşünüyorsan, kendinden emin değilsin demektir. Mor renk aurik alanını artırabilir ve alanını enerjinle doğru bir şekilde doldurmana yardımcı olur.
2. Beyaz Lambayı Seçtin
Beyaz, ay enerjisini yansıtır ve ruhunun daha yüksek bir frekansta titreşmesine yardımcı olur. Sana nihai saflık ve amaç duygusu verir. Bu renk, sessiz meditasyon ve kendini yansıtma için mükemmeldir.
3. Mavi Lambayı Seçtin
Mavi, psişik yetenekler için güçlü bir renktir. Alanının titreşim seviyelerini yükseltir ve ruh halini dengelemeye yardımcı olur. Eğer incindiysen, mavi renk iyileşmek için iyileştirici bir atmosfer yaratabilir.
4. Yeşil Lambayı Seçtin
Yeşil en çok kalp çakrası ile ilişkilidir. Kalp ve doğa ile ilişkili çok topraklı bir renktir. Gezegenden veya genel olarak yaşamdan kopuk hissettiğinde hayatına eklemek için mükemmel bir renktir.
5. Sarı Lambayı Seçtin
Sarı, iletişim, huzur ve düşünce ile ilgilidir. Hızlı bir şekilde bir şeyler öğrenmeye veya zengin olmaya çalışırken kullanmak için harika bir renktir.
6. Kırmızı Lambayı Seçtin
Kırmızı, hayatında tutku, ateş ve cesarete ihtiyaç duyduğunda hayatına katmak için harika bir renktir. Geçiş ve değişim anları için mükemmeldir. Hayatta olmak ve sevdiklerinin hayatında olması için ilham alman çok önemlidir.

Share your Results:

Bir Lamba Seç Ve Sihirli Mesajını Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı