Ruhunuzun İhtiyaç Duyduğu Manevi Arınmayı Bulmak İçin Bir Mandala Seçin

Manevi hijyen, her zaman dikkatimizin merkezinde olmayan bir şeydir. Bu genellikle stres altında olduğumuz ve her zamanki gibi hissetmediğimizde ortaya çıkar.Ruhunuzun ihtiyaç duyduğu manevi arınmayı bulmak için bir mandala seçin.

Bir Mandala Seçin

Ruhunuzun İhtiyaç Duyduğu Manevi Arınmayı Bulmak İçin Bir Mandala Seçin
1.Mandalayı Seçtiniz
Bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz, bazı enerji işlerinin zamanı geldiğini söylüyor. Şimdi masaj, reiki, akupunktur, kraniosakral tedavi veya başka tür bir vücut çalışmasına ihtiyacınız var.Enerji çalışması, vücudunuzun hastalıklarını önlemek için önleyici bir önlem olarak kullanılır.
2.Mandalayı Seçtiniz
Sağlıksız duygusal enerji, büyümekte ve çoğalmaktadır. Bu negatif kabloları bugün kesin, böylece her iki taraf için de zararlı olan birbirine bağlı ilişkiler oluşturmaya devam edemezsiniz.Başmelek Mikail'den bu bağları koparmasına yardım etmesini isteyin. O zaman kalbinizin çakrasını açın ve koşulsuz sevginin size doğru akmasına izin verin.
3.Mandalayı Seçtiniz
Başmelek Mikail'in izniyle küçük bir ekstra koruma sizi kuşatır. Başmelek Mikail, ışığını zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu size katılmaya çalışabilecek herhangi bir çarpık enerjiden temizleyecek düşük frekanslı enerji katmanlarını kesmek için kullanacaktır.Anında daha rahat hissetmeye başlayacaksınız. Ekstra korumaya ihtiyacınız olduğunda istediğiniz zaman onun yardımını isteyebilirsiniz!