Bir Resim Seç ve Bilge Tavsiyeni Al


Her gün, hoşumuza gitsin ya da gitmesin, geleceğimiz için kararlar vermek zorundayız. İster gelecek yıl nerede yaşayacağın, ister paranı nasıl harcayacağın olsun, zor kararlar vermek mutlaka gerçekleşecek bir şeydir.

Karar vermenin en iyi yolu, hedeflerinin ne olduğunu bilmektir. Hayatta ne istediğinin ne kadar farkında olursan, o kadar iyi kararlar verebilirsin.

Kendini yansıtmayan insanlar, ne yaptıklarını gerçekten bilmedikleri için sonunda kötü kararlar alacaklardır.

İpuçlarının sadece ipuçları olduğunu unutma. Başkalarından yardım almak sorun olmasa da, kendi içgüdülerini dinlememek hayatını daha az güçlendirici bir yönde caydırabilir.

Üç resme dikkatlice bir bak va sana en çok hitap eden bir resmi seç.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç ve Bilge Tavsiyeni Al
1.Resmi Seçtin
Şu anda senin için en önemli şey iç uyumunu korumaktır. Hayat kolay bir şey değildir ve çoğu zaman ciddi sorunları çözmen, sorumlu meseleleri üstlenmen gerekir. Ancak tüm bunlar iç dengeni sarsmamalı. Unutma, iç huzuru korursan her şey hemen düzelir ve her şey kolaylaşır. İpucu: Diğer insanların sözleri, eylemleri ve görüşleri senin için bir şey ifade etmemelidir. Kötü düşüncen seni kötü yapmaz. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar barışçıl bir şekilde ve sohbet yoluyla çözülmelidir. Bağırmak ve tartışmak seni dengenden ve iç huzurundan mahrum bırakacaktır. Kendini sev, kendine iyi bak ve kendine zaman ayırmayı öğren.
2.Resmi Seçtin
Farkında olmadan duygular hakkında çok fazla karar veriyorsun. Fazladan kurabiye ye, indirimde alışveriş yap, yarın için garip işler biriktir. Bu vakalar yavaş yavaş birikir ve hoş olmayan sonuçlara yol açar. İstediğini elde etmek için yeterli farkındalığa sahip değilsin. Sakin bir kafayla kararlar almak için günün her dakikasını yaşamayı öğren. İpucu: Kendine zaman ayır. Alışverişe çık, arkadaşlarınla film izle, en sevdiğin yemeği hazırla. Olumlu duygular tüm sorunları çözecektir. Negatife daldığında, sorunlar üzerine çöker ve hepsi çözümsüz görünür. Doğru yolu bulmak için ışığa doğru bir dönüş yap. Karmaşık bir şey olmadığını, sadece ona nasıl yaklaştığını anlayacaksın. Duyguları yönetmeyi ve kendini dinlemeyi öğren.
3.Resmi Seçtin
Hayatındaki çok önemli bir aşama sona eriyor. Boşluk ve rutin yakında gelecek. Birkaç gün boyunca kendini sessiz bir hobiye kaptıracaksın. Yeni, bilinmeyen, hoş izlenimler yok. Bu zamanda, rahatlamak, kendine maksimum zaman vermek daha iyidir. Rutin bir dönemden sonra hayatında yeni bir aşama başlayacak. İpucu: Monoton günlerden korkma. Sorunlar hakkında felsefi ol; Zorlukları doğal bir şey olarak algılamayı öğren. Bir sorun seni rahatsız ediyorsa, uzaklaş. Yandan bak ama değerlendirme. Kararın kendisi birkaç gün içinde sana ulaşacaktır. Hayatında yeni bir aşamaya hazır ol, değişiklikler geliyor. Geçmişi bırakıp yeni bir seviyeye geçme zamanı.

Share your Results:

Bir Resim Seç ve Bilge Tavsiyeni Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı