Düşünmeden Cevaplayın! İlk Kime Yardım Ederdin?

 1. İlk kime yardım ederdin? Düşünmeden cevaplayın!

  1. 1 Numara
  2. 2 Numara
  3. 3 Numara
  4. 4 Numara

Düşünmeden Cevaplayın! İlk Kime Yardım Ederdin?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1 Numarayı Seçtin

  Sen sabit ve rasyonel bir insansın. Hedefleri tam olarak tanımlayabilir, gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu ve ne yapmanız gerekmeden kolayca yapabilirsiniz. Önceki deneyimlerden öğrenebilirsiniz. 

  Hediyeyi hissediyor ve ona değer veriyor ve gelecek hakkında ciddi düşünebiliyorsunuz. Güçlü bir ahlak anlayışı ve geçmişin geleneklerine saygılı bir şekilde iyice büyüdünüz. Her zaman problemlere rasyonel olarak yaklaşıyorsunuz ve asla düşünmeden hareket etmiyorsunuz. Bu dünyanın adaletsizliklerini kabul etmeyi zor buluyorsun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2 Numarayı Seçtin

  Seçiminiz çok hassas olduğunuzu ve bir kereden fazla zarar gördüğünüzü gösteriyor. Arkadaşlarınız sizinle birlikte olduklarında sakin hissederler çünkü biliyorlar ki her zaman orada olacaksınız. 

  Doğal olarak ruhsal olarak açık ve iyi bir dinleyicisiniz. Ancak, hislerinizi kolayca incitebilirsiniz: Sıklıkla “çok hassas” olduğunuzu söylüyorsunuz ve “sertleşmek” zorundasınız. Ayrıca, diğer insanların ruh hallerine, iyi ve kötüye de büyük ölçüde uyum sağladınız. Her şeyi hissediyorsun, bazen aşırıya kaçıyorsun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3 Numarayı Seçtin

  Doğal bir lidersiniz ve aynı derecede güçlü insanları bir mıknatıs gibi yanınıza çekiyorsunuz. Önceden plan yapmayı seviyorsun ve çok iyi organize edilmişsin. Yaygara sevmiyorsun, ve asla senden istemediğinizden daha fazlasını yapmıyorsun. 

  Zor kararlar verebilirsiniz ve zor durumlarda kolayca tereddüt etmeyin. Daha yüksek standartlara ulaşmak için güçlü değerlere sahip olmanız, sözleriniz / eylemleriniz için kendiniz sorumlu tutmanız ve asla mazeret yapmamanız gerektiğini anlayan kişi tipisiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4 Numarayı Seçtin

  Hayatı parlak renklerde gören ve dünya sorunlarına nadiren dikkat eden, kolay ve iyimser bir insansınız. Başkaları ile hızlı bir şekilde ortak bir dil bulursunuz ve kendinizi aşırı çalışmaktan hoşlanmazsınız. 

  Meraklı bir doğanın var ve bu yüzden maceralara bayılıyorsunuz. Aynı dört duvar tarafından kısıtlanmaya dayanamazsın. Yaşamın sorunları karşısında bunalmış ya da bunalmış olmayın. Rahat bir tavrınız var ve çok iyi biliyorsunuz ki en kötü problemler bile geçicidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın