Bir Şelale Seç Ve Ne Kadar Yaşam Enerjin Olduğunu Öğren

Enerji bizim ruhsal ‘yakıtımızdır’, bizi hareket ettiren ve geliştiren, koruyan ve büyümeye iten bir şeydir. Ancak modern yaşam ritmi bazen enerji kaynağının durumunu bozar ve yaşamın tüm alanlarını hemen etkileyen tükenme ve sızıntılara yol açar.

Enerjinle işlerin nasıl olduğunu öğrenmeye hazır mısın? Öncelikle rahatla ve 30-40 saniye gözlerini kapat, kendini bir şelalenin önünde hayal et. Gözlerini aç ve hiç düşünmeden resimdeki şelalelerden birini seç

Bir Şelale Seç

Bir Şelale Seç Ve Ne Kadar Yaşam Enerjin Olduğunu Öğren
1.Şelaleyi Seçtin
Bu dünyaya yeni bir şeyler yapmak için geldin. Bu nedenle enerjin aktif eylemler veya 'saldırılar' için yeterli değil. Birçok yeteneğin var. En önemli şey, artılarını ve eksilerini net bir şekilde anlaman ve doğanın sana verdiği yetenekleri ısrarla geliştirmen gerektiğidir.
2.Şelaleyi Seçtin
Etkileyici bir yaşam enerjisi kaynağın var ve ayrıca hassas bir yapıya sahipsin. Bu nedenle, enerjiyi sistematik ve ölçülü bir şekilde harcarsın, bu da dengesizliği önlemeye yardımcı olur. Kalbin, sevgi ve şefkatle dolu. Bu dünyaya insanlara yardım etmek ve onlara bakmak için geldin.
3.Şelaleyi Seçtin
İyi bir enerji kaynağın var. Bazı şeylerin özüne nasıl ulaşılacağını biliyorsun. Büyük olasılıkla, bu hayatın inceliklerini iyi biliyorsun ve bir kişiye gerçekten değerli tavsiyeler verebilirsin. Enerjin bazen onu başkalarıyla paylaşmak ve aynı zamanda pozitif bir kaynakta kalmak için yeterlidir.
4.Şelaleyi Seçtin
Enerjin, tam teşekküllü bir yaşam aktivitesi için oldukça yeterlidir, ancak planlarını önceden düşün ve kendine enerji ver. Açık ve arkadaş canlısı bir insansın, iletişimde besin buluyorsun.

Share your Results: