Bir Şelale Seç Ve Ne Kadar Yaşam Enerjin Olduğunu Öğren


Enerji bizim ruhsal ‘yakıtımızdır’, bizi hareket ettiren ve geliştiren, koruyan ve büyümeye iten bir şeydir. Ancak modern yaşam ritmi bazen enerji kaynağının durumunu bozar ve yaşamın tüm alanlarını hemen etkileyen tükenme ve sızıntılara yol açar.

Enerjinle işlerin nasıl olduğunu öğrenmeye hazır mısın? Öncelikle rahatla ve 30-40 saniye gözlerini kapat, kendini bir şelalenin önünde hayal et. Gözlerini aç ve hiç düşünmeden resimdeki şelalelerden birini seç

Bir Şelale Seç

Bir Şelale Seç Ve Ne Kadar Yaşam Enerjin Olduğunu Öğren
1.Şelaleyi Seçtin
Bu dünyaya yeni bir şeyler yapmak için geldin. Bu nedenle enerjin aktif eylemler veya 'saldırılar' için yeterli değil. Birçok yeteneğin var. En önemli şey, artılarını ve eksilerini net bir şekilde anlaman ve doğanın sana verdiği yetenekleri ısrarla geliştirmen gerektiğidir.
2.Şelaleyi Seçtin
Etkileyici bir yaşam enerjisi kaynağın var ve ayrıca hassas bir yapıya sahipsin. Bu nedenle, enerjiyi sistematik ve ölçülü bir şekilde harcarsın, bu da dengesizliği önlemeye yardımcı olur. Kalbin, sevgi ve şefkatle dolu. Bu dünyaya insanlara yardım etmek ve onlara bakmak için geldin.
3.Şelaleyi Seçtin
İyi bir enerji kaynağın var. Bazı şeylerin özüne nasıl ulaşılacağını biliyorsun. Büyük olasılıkla, bu hayatın inceliklerini iyi biliyorsun ve bir kişiye gerçekten değerli tavsiyeler verebilirsin. Enerjin bazen onu başkalarıyla paylaşmak ve aynı zamanda pozitif bir kaynakta kalmak için yeterlidir.
4.Şelaleyi Seçtin
Enerjin, tam teşekküllü bir yaşam aktivitesi için oldukça yeterlidir, ancak planlarını önceden düşün ve kendine enerji ver. Açık ve arkadaş canlısı bir insansın, iletişimde besin buluyorsun.

Share your Results:

Bir Şelale Seç Ve Ne Kadar Yaşam Enerjin Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı