Resimde Göreceğin İlk Şey Yaşam Amacını Belirleyecektir.

Yaşamın amacı, varoluşunun temel amaçlarından oluşur: her sabah kalkmanın nedeni gibi.

Amaç, yaşam kararlarına rehberlik edebilir, davranışı etkileyebilir, hedefleri şekillendirebilir, bir yön duygusu sunabilir ve anlam yaratabilir. Bazı insanlar için amaç mesleğe bağlıdır: anlamlı ve tatmin edici bir iş.

Diğerleri için amaçları, ailelerine veya arkadaşlarına karşı sorumluluklarında yatmaktadır. Bazı insanlar da amaçlarını hayatın tüm bu yönlerinde açıkça ifade edilmiş bulabilirler.

Amaç herkes için benzersiz olacak; Yolun olarak tanımladığın şey diğerlerinden farklı olabilir. Ayrıca, kendi deneyimlerinin değişen önceliklerine ve dalgalanmalarına yanıt olarak amacın yaşam boyunca değişebilir.

Bu test, yaşam amacının ne olabileceğini belirlemene biraz yardımcı olacaktır.

Resme dikkatlice bak ve ilk önce ne gördüğünü söyle…

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Göreceğin İlk Şey Yaşam Amacını Belirleyecektir
Kadın Gördün
Bu dünyadaki yaşam amacın sevgiyi vermek, paylaşmak ve yaymaktır. Gerçekten mutlu olmak için kişinin dünyada huzur içinde hissetmesi ve bu huzuru başkalarını sevmek ve sevgi vermek yoluyla bulması gerektiğini anlıyorsun. Arkadaşların ve ailenle çevrili olduğunda çok mutlusundur ve bunun seni %100 tamamlanmış hissettiren şey olduğunu bilirsin.
Manzara Gördün
Bu dünyadaki tek amacın güçlü ama duyguları olan bir topluluk oluşturmaktır.
Merdivenleri Gördün
Yaşam amacın başarılı bir kariyere sahip olmaktır. Yaptığın işi seviyorsun ve dürüst olalım, bu işte harikasın. Bazen hedeflerine ulaşmakla meşgul olduğun için insanlar senden bir şey alamazlar. Bunun senin yaşam amacın olduğunu zaten biliyorsun ve giderek daha fazla başarıya ulaşarak hayatın anlamını arıyorsun.
Evren Gördün
Hayattaki amacın dünyayı dolaşmak ve keşfetmeye devam etmektir. Sürekli bir keşif arayışı içindesin. Kim olduğunu ve ne istediğini bulana kadar duramazsın. Yeni maceraları ve insanlarla tanışmayı seviyorsun, sürekli değişen bir ortamı seviyorsun. İşten işe değişebilirsin ve umursamazsın çünkü seni gerçekten mutlu eden şey dünyayı tanımak ve özgür hissetmektir.

Share your Results: