Bir Sembol Seç Ve Kaderinde Ne Gibi Değişikliklerin Olacağını Öğren

Psikoterapistler, danışanların kişilik durumlarını teşhis etmek için sıklıkla sembolik ve görsel testler kullanırlar. Kullandıkları her işaret, bir kişinin psiko-duygusal durumunun bir yönünü sembolize eder ve insanlar kendi gerçekliklerini kendileri modellediklerinden, bu tür testlerdeki seçimleri, geleceklerini tahmin etmeyi mümkün kılar.

Yakın gelecekte kaderinde ne gibi değişiklikler olacağını bilmek ister misin? Resimde Sembollerden birini seç ve kaderinde ne gibi değişikliklerin olacağını öğren.

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç Ve Kaderinde Ne Gibi Değişikliklerin Olacağını Öğren
1.Sembolü Seçtin
Yakın gelecekte, önemli değişikliklerle karşılaşman pek olası değil (bu, mutlu ve değişime hazır olmayanlar için iyidir), ancak kesinlikle olacak olan, ayaklarının altında sağlam bir zeminin ortaya çıkmasıdır. Güven ve sakinlik kazanmak için çabalarsın. Bunun için çabalamaya devam et, Evren seni duyacaktır. Olası Gelecekler: - Çevrende seni himaye edecek güvenilir bir kişi görünecektir. Onun tarafından korunduğunu hissedeceksin. Kendinden emin bir insan olacaksın, içsel özü kazanacak ya da güçlendireceksin, karakterini sağlamlaştıracaksın.
2.Sembolü Seçtin
Şu anda bir enerji dengesizliği yaşıyorsun. Hayatında bir uyum eksikliği var. Ancak, gerçek ihtiyaçlarının ve arzularının farkına varırsan her şey değişebilir. Kendine şu soruyu sor: 'Hayattan gerçekten ne istiyorum?' Modern psikoloji, yalnızca gerçekten istediğimizi yapmamız gerektiğini öğretir. Kendini anladığında, enerjiyi uygun yöne yönlendirebilecek ve buna değmeyen şeylere zaman harcamayı bırakabileceksin. Alternatif Sonuç: Belki de dinlenme eksikliğin var, bu yüzden uyumu hissedemiyorsun. Bu durumda, kendini kendin için çalışmaktan uzaklaştırman gerekir.
3.Sembolü Seçtin
Ruhun değişim için çabalıyor. Bunun farkında olmayabilirsin, ancak bilinçaltın yeniden başlama zamanının geldiğini ima ediyor! Yakında değişikliklerle karşı karşıya kalacaksın. Olumlu ya da olumsuz ne olacaklarını söylemek zor, herşey koşullara bağlı. Her durumda, çok yakında hayatında bir şeyi değiştirmek zorunda kalacağın gerçeğine hazırlıklı olmalısın. Olası seçenekler: Yaşam yerinin değiştirilmesi. Planlanmamış gezi. İş değişikliği. Çevre değişikliği. Büyük miktarda paranın alınması/kaybedilmesi vb.

Share your Results: