Seçtiğiniz Sihirli Kart, Ruhunuzun Amaçladığı Şeyleri Ortaya Çıkaracaktır

Seçilen sihirli kart, ruhunuzun amaçladığı şeyleri ortaya çıkaracaktır.

Bir Kart Seçin

Seçtiğiniz Sihirli Kart, Ruhunuzun Amaçladığı Şeyleri Ortaya Çıkaracaktır
1.Kartı Seçtiniz
Hayatınızı kabul etmeli ve kalbinizin gerçek arzularına direnmeyi bırakmalısınız. Umut ve cesaretle hayatı tanımak için ilerleyin! Hiçbir şeyden korkmayın, çünkü şimdi çok güzel fırsatlarınız var. Hiçbir şey yapmadığınız için kaç kez özür dilediniz? Ve ne sıklıkta inanılmaz bir şey olacağını umarak hayal kırıklığına uğradınız? Elbette, bir şeyleri elde etmenin çok sayıda çaba sarfederek mümkün olduğunu fark ettiniz. Ancak, ruhunuz neye ihtiyacınız olduğunu ve ne yapmak istediğinizi çok iyi biliyor. Herbirimiz yaşamımızın tadını çıkarmak için bu dünyaya geldik, Bu yönde hareket etmeye başladığınızda, hayatınızın yeni parlak renkler ile aydınlandığını göreceksiniz.
2.Kartı Seçtiniz
Bu hayatta en iyisini hak ediyorsunuz, tıpkı başka herhangi bir insan gibi. Dikkat, saygı, sevgi ve başarı. Vicdanınızı, mutluluğunuzu önleyen kısıtlamalardan kurtarmak için doğru an! Bir kişinin benlik saygısı düşük olduğunda, bir kişinin özel bir şey hak etmediğini ve dolayısıyla bir şekilde kendini göstermek için endişelenmemesi gerektiğini garanti eden koruyucu bir takım elbise gibidir. Bununla birlikte, bunun genel bir korku olduğunu anlamak önemlidir. Bu yüzden kendinize şunu söylemeye başlayın: "başarı, sevgi ve saygı, diğer herkes gibi." Bu kelimeleri sürekli tekrarlayın. Ve en önemlisi, onlara inanın! Zaten bu konuda konuşmaya başladıysanız, hayatınız yakında inanılmaz bir şekilde dönüşecek!
3.Kartı Seçtiniz
Eğer kararsızlığınız veya korkunuzdan dolayı, her şeyi bir kenara bırakmaya alışkınsanız, bu işe yaramaz alışkanlığı ortadan kaldırma zamanı! Her şeyi mantıklı bir sonuca getirin. Yavaş yavaş, her şeyi bir anda bitirmeyi öğreneceksiniz. Bu yetenekle birlikte, daha yüksek bir güven seviyesi elde edeceksiniz!
4.Kartı Seçtiniz
Artık her zamankinden daha çok, aşka gerçekten hazırsınız. Zihninizi olumsuz tutumlardan arındırmanın ve kendinizi sevmekten alıkoyan korkulardan kurtarmanın zamanı geldi! Evren, kendinizle yalnız kaldığınızı düşünürseniz bile, düşüncelerinizi her zaman dinler. Düşünceleriniz korku üzerine odaklanırsa, istenen sonucu elde edemezsiniz. O halde yüreğinizi yeni duygulara açın!