Seçtiğiniz Kart Ruhunuzun Gizli Arzularını Ortaya Çıkaracaktır

Seçtiğiniz kart ruhunuzun gizli arzularını ortaya çıkaracak…

Bir Kart Seçin

Seçtiğiniz Kart Ruhunuzun Gizli Arzularını Ortaya Çıkaracaktır
1.Kartı Seçtiniz
İlk kartı seçtiyseniz, bunun nedeni ruhunuzun her şeyde dengeyi ve gerçeği bulmak için çabalıyor olmasıdır. Siz her zaman doğruluk ve ahlakla yönlendirilen bir insansınız. Ruhunuzun belirli bir titizliğe ihtiyacı var, ama onu hissetmenizi istiyor. Ruhunuzun sizden istediği, gerçek hisleriniz ve en güçlü arzularınız için en azından küçük bir alan bırakmaya başlamaktır. Tabii ki bu, hayatınızı tamamen değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Başarının anahtarı dengedir. Neye sahip olduğunuzla ilgilenin, ama kalbinizi korkmadan dinlemeye teşvik edin!
2.Kartı Seçtiniz
Ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz: başarı. Kendiniz için alanın en iyisi olmayı diliyorsunuz, böylece başkaları size hayran kalacak ve size saygı duyacaklar. Büyük ölçüde, bunu her gün başarıyorsunuz: Etrafınızdaki insanlar sizin hakkınızda daha iyi bir fikre sahipler ve sizi değerli bir insan olarak görüyorlar. Sorun şu ki, korku sizin başka bir adım atmanızı önlüyor. Eğer bir şansınız olursa bu hayali gerçekleştirebileceğinizi biliyorsunuz, bunu yapabilme yeteneğiniz ve araçlarınız olduğunu unutmayın. Bu sırada “ama” yı bırakmalı ve istediğinizi seçmelisiniz. Sonunda tam bir başarı olmasını istiyorsunuz ve risk almaktan korkuyorsunuz. Risk almadan bazı şeylerin olmayacağını öğrenmelisiniz. Yarıda kalmak sizi mutlu etmeyecek.
3.Kartı Seçtiniz
Üçüncü kartı seçmenizin nedeni, çevrenizde tamamen sıkışıp kalmış bir insan olmanızdır. Belki bu sizin aileniz, arkadaşlarınız veya sorumluluklarınızdır. Ama başkalarına çok fazla değer verdiğinizi ve kendiniz için çok az şey yaptığınızı hissediyorsunuz. Her zaman başkaları için en iyisini isteyen bir insansınız. Ayrıca herkes için sorumluluk hissediyorsunuz: sevdiğiniz biri kendini kötü hissediyorsa, kendisini daha iyi hissettirmesi için bir sorumluluğunuz olduğunu düşünüyorsunuz. Artık kendinizi düşünmenin zamanı geldi. Kendinize öncelik vermeye başlamalısınız sonuçta tek bir hayatınız var. Ve kendi yolunuzda mutlu olmaya hakkınız var.