Seçtiğin Yaprak Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak

En başından beri ağaçlar bize yaşam, yiyecek ve oksijen için gerekli iki unsuru sağladılar. Ormanda vakit geçirmek, kentsel yaşamın stresleri ve gerginlikleriyle başa çıkmamıza yardımcı olabilir. Buna ek olarak, ağaçların yaprakları gölge sağlayabilir ve dünyayı renkle doldurabilir, şekillerine ve temel özelliklerine göre hayatının ve kişiliğinin önemli yönlerini de yansıtabilir.

Resimdeki yapraklardan en sevdiğin birini seç ve kişiliğinin önemli yönlerini ortaya çıkar.

Bir Yaprak Seç

Seçtiğin Yaprak Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Yaprağı Seçtin
Dürüstlüğü herkesin sahip olması gereken en önemli değerlerden biri olarak görmekle karakterize edilirsin ve bu nedenle her zaman otantik, doğal ve kendiliğindenlik gösterirsin. Diğer insanlar için gerçek bir düşüncen var ve onun aktardığı ifadenin sadık bir uygulayıcısısın: başkalarına, onların sana yapmasını istemediğin şeyi yapma. İnsanları çok idealleştiriyorsun ve bu tam olarak senin büyük zorluğun. Güvenmek önemlidir, ancak kime güvendiğini ayırt etmeyi öğrenmek de çok önemlidir. Dünya seni seven ve değer veren, onları tanımayı öğrenen ve onlarla birlikte büyüyen insanlarla doludur.
2.Yaprağı Seçtin
Sakin, sevgi dolu ve huzurlu bir insan olmakla karakterize ediliyorsun. Barış ve uyumun her zaman dünyanda ve yaşamında olmasını istersin ve bu nedenle her türlü çatışmadan kaçınırsın. Çevrende çatışmalar ortaya çıktığında arabulucu olarak hizmet edersin. Geleceği düşünmek ve planlamak için çok zaman harcıyorsun ve bu nedenle asıl zorluğun güvenmeyi öğrenmektir. Sen hayatının bahçıvanısın ve ektiğini her zaman sevgiyle biçersin. Geleceğin, şimdiki zamanda ne yaptığına, yoğun bir şekilde, sevgi ve iyilikle yaşadığına ve hayatın sana ayırdığı hediyeleri sana vermesine izin vermene bağlıdır.
3.Yaprağı Seçtin
Asil bir insan olman ve karşılığında hiçbir şey istemeden başkalarına yardım etmeye her zaman istekli olman ile karakterize edilirsin; ve bu nedenle bugün sana dünyanın dengede çalıştığını ve kalple verdiğin her şeyin her zaman farklı şekillerde hayatına geri döneceğini hatırlatmak istiyoruz. Senin için, bir meydan okumadan daha fazlası, bir davet var: iyiliğinde sağlam dur ve hayatının her geçen gün nasıl daha keyifli ve daha mutlu hale geldiğini göreceksin.
4.Yaprağı Seçtin
Bir sloganın olsaydı, şöyle olurdu: işler ilk defadan itibaren doğru yapılır. Sen zeki, mantıklı, çalışkan bir insansın. Doğaçlamayı sevmiyorsun ve bu nedenle her zaman görevlerini sonuna kadar yerine getiriyorsun ve kuralları mümkün olduğunca doğru bir şekilde takip etmeye çalışıyorsun. Asıl zorluğun, işin için çok yüksek standartlara sahip olmanın mümkün olduğunu ve sonunda seni yıpratan sürekli bir mükemmellik arayışına dalmış yaşadığını anlamaktır. Doğal bir yeteneğin var, işleri iyi ve daha iyi yapmak için çabalıyorsun, ancak mükemmellik takıntının seni kör etmesine izin verme ve bugün işinin harika meyvelerinin tadını çıkarmanı engelleme.
5.Yaprağı Seçtin
Hayat ve onu elde etmek için yapman gereken her şeyi elde etmek için ne istediğini çok net alan bir insansın. Bir şey teklif ettiğinde, onu elde edene kadar sonsuz, sevgi, irade ve özveri ile çalışıyorsun, hatta olumsuzlukların üzerinden geçiyorsun. Başarıya olan aşırı yönelimin seni diğer insanlarla biraz duyarsız ve mesafeli hale getirebilir ve bu tam olarak büyük zorluğunun yattığı yerdir. Hepimizin öğrenci ve öğretmen olduğumuzu unutma. Hiçbir karşılaşma tesadüfi değildir, hayatına giren her insandan öğrenecek bir şeyin vardır ve hayatına giren her insana öğretecek bir şeyin vardır. Bunu anladığında, hayatın daha yoğun, daha dolgun ve daha mutlu olacak.
6.Yaprağı Seçtin
Neşeli bir insan olman, büyük riskler alabilmen ve yeni maceralarla ilgili her şeye özel bir ilgi duyman ile karakterize edilirsin: geziler, yeni işler, yeni deneyimler, vb.Çok yönlü olarak çok iyi gelişme yeteneğine sahipsin ve bu nedenle ilişkili olmasalar bile birçok nedene ve faaliyete dahil oluyorsun. Hayatı çok yoğun bir şekilde yaşıyorsun, bu yüzden birçok taahhütte bulunabilirsin ve bu senin büyük zorluğunun ortaya çıktığı yerdir. Zamanını ve enerjini daha iyi yönet. Hayatındaki öncelikleri tanımlaman ve zamanını iyi organize etmen önemlidir, böylece seninle ve başkalarıyla olan taahhütlerini kırmazsın. Bunu yaptığında, günlerin çok daha üretken, sakin ve tatmin edici olacaktır.