Bir Kristal Seçin Ve Hayati Mesajınızı Alın

Resimdeki kristallere bir göz atın ve sizi kendine en çok çeken birini seçin. Seçimlerinizi sezgisel tutun, sadece en sevdiğiniz renge göre seçim yapmayın.

Bir Kristal Seçin

Bir Kristal Seçin Ve Hayati Mesajınızı Alın
1.Kristali Seçtiniz
Bu taş iletişim ile ilişkilidir. Bu taşı seçtiyseniz, belki de bu, çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmakta zorluk çektiğiniz anlamına gelir. Bir düşünün, belki sizi rahatsız eden ve konuşmak istediğiniz bir şey var, belki birisi sizi duymuyor, ihtiyaçlarınızı anlamıyor ya da belki son zamanlarda başkalarının fikirlerine çok fazla dikkat ettiniz. Bu taş aynı zamanda kulaklar da dahil olmak üzere boğaz çakrası ile ilişkilidir. Boğaz ağrınız varsa, bunun nedeni başkalarıyla kaba iletişimin yanı sıra, dile getirilmemiş bir kızgınlık veya üzüntü duygusu olabilir. Ayrıca, sözlerinizin muhatabına ulaştığını hissetmiyor olabilirsiniz. Belki de bu konulara daha fazla dikkat etmeli ve zorlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulmalısınız. Sık kulak problemleriniz varsa, bu, iç sesinizi duyamayacağınız ve takip edemeyeceğinizin bir işaret olabilir, belki kendinizi çevrenizdeki insanlardan bloke ediyorsunuz veya belki sezginizi daha fazla dinlemelisiniz. Kendinize ulaşın: Kendi arzularınızı ve ihtiyaçlarınızı görmezden mi geliyorsunuz, yoksa çevrenizdeki biri sizi çok mu eleştiriyor ya da çok fazla olumsuzluk mu yaşıyorsunuz? Taşın bir diğer önemli özelliği ise mavi rengin genellikle yapay katkı maddeleri yardımı ile elde edilmesidir. Başkalarının gözüne toz atmaya çalışıp, gerçekte olmadığın bir kişi izlenimi vermeye çalışıyorsanız bunu bir düşünün. Belki de kişiliğinizi çevrenizdeki dünyadan saklamayı bırakmalı ve kişiliğinizin güçlü yönlerine biraz daha güvenmelisiniz.
2.Kristali Seçtiniz
Yeşil, alt ve üst çakraların merkezinde bulunan kalp çakrasını temsil eder. Denge, uyum, şifa ve sevgiyi temsil eder. Bu taşı seçtiyseniz, büyük olasılıkla duygusal ihtiyaçlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Bu taşı seçmeniz, duygusal dengeyi sağlamak için çalışmanız ve kendinize biraz daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bazen geçmişte yaşadığımız kötü deneyimlerden dolayı çevremizdeki insanlardan destek ve sevgi görmekten kendimizi alıkoyar ve bu çakrayı bloke ederiz. Bu, sosyal bir insan olmayı, iletişim kurmayı ve başkalarına yakın olmayı inanılmaz derecede zorlaştırır. Duygusal iyileşmeyi geliştirirken, gerçek değerinizi kabul etmenize izin verirseniz, diğerleri de aynısını yapacaktır. Yeşil, büyümenin ve iyileşmenin rengidir. Doğada vakit geçirmek kalp çakranızı dengelemenize ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu taşı seçtiyseniz, seçiminiz ayrıca hassas bir kalbiniz olduğunu gösterebilir bu konulara dikkat etmeniz gerekir.
3.Kristali Seçtiniz
Hayatınız boyunca sahip olduğunuz irade ve güç hakkında konuşursak, bu taş güneş pleksusunu temsil eder. Belki de başkalarının sizin üzerinizde çok fazla güce sahip olduğunu ve hayatınızın kontrolünü yeniden kazanmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Hayatta önemli kararlar vermeniz gerektiğinde, özgüven eksikliğiniz inisiyatifleri doğru miktarda almanıza izin vermiyor olabilir. Dikkatinizi başarmak istediğiniz şeye odaklayın ve başkalarının fikirlerine daha az bağımlı olma ve hedeflerinize doğru daha hızlı hareket etme yeteneğinizi kabul edin. Hayallerinizi ve başarılarınızı görselleştirin, kendinize hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak hedefler belirleyin, uygun eylemi yaparken kendinize inandığınızdan emin olun. Hataların doğal bir öğrenme süreci olduğunu, başarısızlık göstergesi olmadığını, düşündüğünüzden çok daha fazlasını başarabileceğinizi unutmayın. Bu taş aynı zamanda bolluğun bir sembolüdür, bu yüzden şansla yüzleşebilirsiniz, örneğin uzun süredir sizi rahatsız eden mali bir sorunu çözülebilir ve iyi bir hediye alabilirsiniz.