Kristallerden Birini Seçin Ve Hayatınız Hakkında İlginç Bir Şeyler Keşfedin

Kristaller iyileşmemize yardımcı olabilir. Bunu moleküler yapıları, titreşimleri ve özel geometrileri aracılığıyla yaparlar.

Sizde kristallerden birini seçerek hayatınız hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Bir Kristal Seçin

Kristallerden Birini Seçin Ve Hayatınız Hakkında İlginç Bir Şeyler Keşfedin
1.Kristali Seçtiniz
Kayıtsız şartsız seven birisiniz. Kararları zihninizle değil kalbinizin sesine göre verirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz sizin için çok önemlidir. Her zaman daha fazlasını yapabileceğinize inanıyorsunuz. Mutluluğa giden yolun sevgi ve şefkat olduğundan eminsiniz.
2.Kristali Seçtiniz
Siz bir öğretmensiniz! İnsanlar, hikmetli tavsiyeleriniz için hayatlarının zor zamanlarında sizin yanınıza geliyorlar. Nazik ve şefkatlisiniz. Dürüstlüğü takdir eden bir insansınız. Kalbiniz barış ve sevgi ile dolu.
3.Kristali Seçtiniz
İnanılmaz derecede pozitif birisiniz. Hayatınızda çok şey yaşadınız ve yaşadıklarınızdan iyi bir ders çıkardınız. Kalbinizin pozitifliği ve açıklığı hayatınıza koşulsuz sevgiyi getirecek. Elbette harika bir aileniz ve geniş bir arkadaş grubunuz var, bu sizin en büyük hediyeniz!
4.Kristali Seçtiniz
Hayatınızda zor bir dönem geçiriyor olsanız da, güçlü bir insansınız! Korunduğunuzu ve her zaman arkadaşlarınızın ve ailenizin desteğine güvenebileceğinizi unutmayın. Çok fazla pozitif enerjiniz var, ancak sizi olumsuz etkileyen bazı insanlardan kurtulmanız gerekiyor.
5.Kristali Seçtiniz
Koruma sembolünü seçtiniz. Karar verirken sadece sizin için değil, çevrenizdekiler için de en iyi olanı düşünürsünüz. Bazı insanlar sizi, yardıma ihtiyaç duyduklarında başvurdukları otorite olarak görür.
6.Kristali Seçtiniz
İnanılmaz derecede güçlü birisiniz. Her zaman erdemlerinizin büyüklüğünü kullanırsınız. Ahlaksızlıklar veya kötü alışkanlıklar için zaman kaybetmeyin. Sakin bir yaşam ve hayallerinizin gerçekleşmesi için çabalıyorsunuz. Kendi iç gücüne sahip olmak isteyen insanlar tarafından kuşatıldınız.