Ruhunuz Hakkında Bilgi Edinmek İçin Bir Mandala Seçin

Her birimiz önemli kararlar verirken kendimizi güvensiz hissedebiliriz, ancak neyse ki ruhumuz en çok ihtiyacımız olduğunda bize yol gösterebilir!

Bu 4 mandaladan biri, mevcut ikilemlerinizle ilgili yararlı ipuçları içerir. Sezgilerinizi dinleyin ve en çok sevdiğiniz birini seçin!

Bir Mandala Seçin

Ruhunuz Hakkında Bilgi Edinmek İçin Bir Mandala Seçin
1.Mandalayı Seçtiniz
Sonuçları etkilemeye çalışmadan, bazı şeylerin gerçekte olduğu gibi olmasına izin vermelisiniz. Kötü ise kötü, iyi ise iyi olacaktır.Denge ve uyum anahtardır. Tüm savaşlarda savaşmak zorunda değilsiniz, bu yüzden oturun ve yaşadıklarınızın tadını çıkarın!İç uyumunuzu korumak istiyorsanız, enerjinizi yalnızca gerçekten önemli olan şeylere harcamayı unutmayın. Şimdi dinlenmek ve enerjinizi şarj etme zamanı!
2.Mandalayı Seçtiniz
Bu Mandala seçimi, hayatınızda çok önemli bir aşamada olduğunuzu gösterir. Bir şeyin rahatsız edici ya da korkutucu olduğunu hissedebilir ve geceleri uyumakta zorlanabilirsiniz. Bu, hareket etmeden önce önemli bir şeyle yüzleşmeniz gerektiğinin bir işaretidir.Kendinize karşı dürüst olun ve özellikle kendinizde, affedilmenizi engelleyen şeyleri çözmeye çalışın. Bugünün gücüne odaklanın.Geride bir şey ya da birisini bırakmak zorunda kalabilirsiniz, ancak bunu yaparsanız, yeni bir değer sistemi kurma ve hayatınızı geliştirme şansına sahip olursunuz. Bununla birlikte, geçmiş eylemlerinizden biri hakkındaki olayların veya bilgilerin kararınızı ciddi şekilde etkileyebileceğini unutmamalısınız!
3.Mandalayı Seçtiniz
Bu Mandala, kolaylıkla doğru kararlar alabileceğiniz yaratıcı ve güvenli bir andır. Ev hayatında değişiklikler yaşadıkça, maddi ve fiziksel dünyanız olaylara pratik bir yaklaşım getirecektir.Bunu yaparsanız, başarı için umutlarınız olacaktır. Güneşin ışınları yaratıcı enerjileri ve kullanılmayan yetenekleri sembolize eder, bu nedenle zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamamak önemlidir.Aynı zamanda ilişkinizi veya kariyerinizi geliştirmek için iyi bir zamandır. Hoşgörülü veya cömert tutumunuzla birlikte bazı şeylerin olumlu tarafını görmeye ve geleceğe karşı iyimser olmaya çalışmalısınız!
4.Mandalayı Seçtiniz
Kendinizi seviyorsanız başkalarını da seveceksiniz, bu nedenle erdemlerinizi keşfetmeniz gerekiyor. Unutmayın, sizin için en önemli ders, kendinize iyi bakmanızdır.Büyümek, mekanınız için savaşmak ya da size huzur ve sıcaklık getiren ilişkiler için asla çok geç değildir. İçsel uyumunuzu bulmak, ilgisizlik ve egoizm, fedakârlık ve öz güven arasında iyi bir yol bulmanın yanı sıra sizin ve çevreniz için esenlik seçimine de bağlıdır.