Suyun Ruhsal Gücünü Farkedin

ancient-1807518_640-1.jpg

Su; yaşamın kaynağı. O dünyamızın ve bedenimizin %70’inde hüküm süren en güçlü ve güzel molekül. Bedenimiz günlük belli bir miktar su ihtiyacı duyar. Su büyük bir gücü kendi içinde saklar. Yapılan araştırmalar suyun hafızası olduğunu söylüyor. Bir üniversitede her öğrenciye aynı sudan damlalar oluşturmaları istenmiş. Sonuçlar aşağıdadır.

su_a1_a2.jpg

Herkesin damlattığı su molekülleri farklı, fakat ilginç olan kendi damlaları birebir aynıdır. Kullanılan su ve kap aynıdır. Sadece suyu şırıngayla damlatan kişiler farklıdır.

Su dünyanın en yumuşak elementidir. Dünyaya ve dağlara tamamen nüfuz etmiştir. İşte bu prensip gösterir ki yumuşak olan aslında güçlüdür. Lao Tzu

Dr. Masaru Emoto suyun hafızası olduğunu ve düşüncelerimize göre değiştiğini söylemektedir. Pek çok araştırmacı su ile ilgili araştırmalar yapmışlardır. Suya bir çiçek atıldığında suyun moleküllerinde o çiçeğin şekli görünmektedir.

a1a2.jpg

Antik dönemde gümüş taslara doldurulan su ile şifa aranmaktaydı. 1956 Güney Doğu Asya’da bilim adamları ölümcül bir biyolojik bir silah hakkında tartışıyorlardı. Toplantı saatlerce sürdü. Bir süre sonra hepsi zehirlenme belirtisi gösterdi ve hastaneye kaldırıldılar. Masada sadece su vardı. Soruşturmalar hiç bir sonuç vermedi. Yapılan testler onları suyun zehirlediğini gösteriyordu.

Su düşüncelerimize göre moleküler olarak değişebiliyor. Araştırmalarda elde edilen bulgular bu yönde. Dünyanın en farklı ve değişik molekülü; donarken genleşen tek molekül. Ayrıca dünyada donarken üstten donmaya başlayan tek molekül. Katı, sıvı ve gaz halinde bulunuyor. Bilimsel bazı Araştırmalara göre su dünyaya uzaydan geldi. Çünkü dünyanın yüzeyi ilk dönem suyu tutamayacak kadar sıcaktı.

Bilim adamlarına göre eğer suyun özelliklerinden biri bile olmasaydı yaşam asla başlamayabilirdi. Evrende su bulunan tek gezegen dünyamız olduğu söyleniyor. Gelecekte tabii bu durum değişebilir. Ama eğer dünyamızda su olmasaydı yaşam asla başlamayacaktı.

Suyun bu büyük gücü bizim için çok önemlidir. Su içerken temiz su seçmeliyiz. Su içerken mutlaka huzurlu hissetmeliyiz. Su düşüncelerimize ve söylediğimiz sözlere en çok tepki veren bir moleküldür.
Su ile elimizi yüzümüzü yıkarken ve yıkanırken suya olumlu sözler söyleyebiliriz. Bu suyun ruhsal gücünü ortaya çıkaracaktır.

Pek çok medyum geleceği görmek için gümüş bir tasa su doldurarak ritüellerini yapmışlardır. Bunlardan en ünlüleri Nostradamustur. Tüm kehanetlerini sadece suya bakarak söylemiştir. Su edilgendir yani teslimiyetçidir. Ama su aynı zamanda yıkıcı ve çok güçlüdür.

Kaynak:bilgierdemdir