Resimdeki Sembollerden Birini Seç Ve İçsel Gerçeğini Ortaya Çıkar

Tek yapman gereken aşağıdaki resme hızlıca bir göz atmak. Beğendiğin sembol, kim olduğunu ve şu anda seni neyin endişelendirdiğini açıklayacaktır.

Bir Sembol Seç

Resimdeki Sembollerden Birini Seç Ve İçsel Gerçeğini Ortaya Çıkar
1.Ejderhayı Seçtin
Çok güçlü ve canlı bir hayal gücün var. Fantezilerin tadını çıkarırsın. Büyük olasılıkla, çizmeyi, boyamayı veya benzer bir yaratıcılık biçimiyle uğraşmayı seven bir insansın. Ancak, kendine güvenin yok ve destek için başkalarını arıyorsun. Depresyona yatkınsın ve genellikle kendini kötü bir ruh hali içinde buluyorsun. Kendi bağımsızlığına ve özerkliğine değer veriyorsun.
2.Bulutu Seçtin
Fiziksel veya duygusal ıstıraptan kolayca cesaretin kırılmaz. Sonuçları ne olursa olsun doğru olanı yapmalısın. Başkalarına devam etmeleri için ilham veren kişi sensin. Derin üzüntü anların olsa da herkes seni kalbinde iyimser biri olarak tanıyor. Başkalarından öğrenebilir, gururlu ve kibirli görünmekten kaçınabilirsin. Ancak, en büyük zayıflığın bazen yeteneklerini abartmaktır.
3.Çocukları Seçtin
Meraklı, kendinden emin, hevesli, tutkulu ve bağışlayıcısın. Ancak, doğası gereği utangaçsın ve sadece kimseye açılmayacaksın. Oyununun tatsız bölümlerinde durmuyorsun. Hayatın seni üzmesine izin vermiyorsun ve hayatın güzelliğine hayran kalarak anı yaşıyorsun. Sevgiyle dolu bir kalbe sahip olduğun için savunmasız olmana izin verebilirsin.
4.Balonu Seçtin
Canlı enerjiyle dolusun, diğerlerinden daha az yorulma eğilimindesin ve hızlı tempolu bir ortamda gelişiyorsun. İnsanlar, eğlenceli, karizmatik, zamanın ve fikirlerin konusunda cömert olduğun için etrafında olmaktan hoşlanırlar. Çok tutkulusun ve her zaman yeni deneyimler ve duygular arıyorsun. Ancak çabuk sıkılırsın ve uzun süre aynı şeyi yapmaya devam edemezsin. Kumar ve ekstrem sporlar gibi daha riskli davranışlara daha yatkınsın.
5.Gülü Seçtin
Tatlı ve masum görünebilirsin ama biri seni kızdırdığında ya da gücendirdiğinde, ona karşı dürüst ve açık olmaktan korkmazsın. Dürüstlük elbette iyi bir niteliktir, ancak birçok insan başa çıkmakta zorlandığı için daha dikkatli olmakta fayda var. Bazen mevcut farklı seçenekler hakkında karar vermen çok zordur. Kendi yeteneklerini küçümseme eğilimindesin. Ancak, cesur kişiliğin nedeniyle, farkında bile olmadan başkalarını etkileme yeteneğine sahipsin.
6.Yapboz Parçasını Seçtin
Hayatın özel bir anlamı vardır ve çoğu insan için sıradan görünen şeyler senin için olağanüstü güzeldir. Senin için çok rahatsız edici olsa bile, her zaman başkaları için oradasın. Harika bir dinleyicisin çünkü başkalarının nasıl hissettiğini, ne düşündüğünü ve herhangi bir sorunun üstesinden gelmelerine nasıl yardımcı olabileceğini gerçekten önemsiyorsun. Ancak, eleştiri düşüncesi senin için korkunç. Bundan kaçınmak için çoğu zaman çok ileri gidersin. Bu, insanları memnun etmeye ve herkesin seni sevdiğinden ve seninle mutlu olduğundan emin olmak için kendi yolundan çıkmana yol açar.
7.Sembolü Seçtin
Sen derin bir düşünürsün. Sakin ve içe dönüksün. Sosyalleşmenin dışında yalnız zaman geçirmeyi seviyorsun. Koyduğundan fazlasını alırsın, yani daha azını söyler ve daha fazlasını gözlemlersin. Tamamen çıkarlarına bağlısın. Daha gözlemci olmaya ve bir sonuca varmadan önce beklemeye meyilli olduğun için, popüler görüş kolayca kandırılmaz. Birçok şeyi çok merak ediyorsun ve sürekli olarak her şey hakkında sorular soruyorsun.

Share your Results: