Seçtiğin Sihirli Ağaç Kim Olduğunu Ve Nereye Gittiğini Ortaya Çıkaracaktır.

Kim olduğunu ve hayatının nereye gittiğini bilmen mi gerekiyor? Aradığın cevaplar bu testte.

Hayatta birçok kez kendimizi kaybolmuş hissederiz: Öyle ki kim olduğumuzdan ve gerçekten ne istediğimizden bile şüphe ederiz.

Bazen bu olduğunda, ihtiyacımız olan tek şey biraz yardımdır: seyahat ettiğimiz yolda kendimizi yönlendirmemizi sağlayan bir pusula.

Bu kişilik testi, aradığın pusula olabilir. Bunu yapmak için resimdeki ağaçlardan birini seçmelisin.

Bir Ağaç Seç

Seçtiğin Sihirli Ağaç Kim Olduğunu Ve Nereye Gittiğini Ortaya Çıkaracaktır.
1.Ağacı Seçtin
İlk ağacı seçtiyseniz, bunun nedeni ciddi bir insan olmanızdır, bir şekilde yapılandırılmıştır. İyi yapılmış şeyleri seviyorsunuz ve belirli güvenceleriniz var.Her durumda, neye öncelik vereceğinize karar vermeye başlamanın zamanı geldi: sahip olduklarınızın güvenliği veya hayallerinizi gerçekleştirme olasılığı.
2.Ağacı Seçtin
Seçimin, oldukça hayalperest, yaratıcı ve biraz değişken bir insan olduğunu gösterir. En büyük sorunun, bugün tutkuyla bağlı olduğun şeyin yarın seni pek ikna etmeyecek olmasıdır: Başlangıcı seviyorsun ama sabit kalman zor.Ancak dinle: Kalbinin içinde gerçekten neyi sevdiğini bilirsin. Çocukluğundan beri sana her zaman eşlik eden şey nedir? Hayatında değişmeyen tek şey neydi? Kendin için zamana ihtiyacın olduğunu hissettiğinde her zaman döndüğün yer neresidir?Yol boyunca istediğin kadar deneyebilirsin: deneyimlerin tadını çıkar. Ama seni titreten şeylerden asla vazgeçme ve her zaman kendini ona adayacak zaman bulmaya çalış, çünkü özgürlüğün orasıdır.
3.Ağacı Seçtin
Üçüncü ağacı seçtiysen, bunun nedeni, hayatın küçük zevklerinin tadını çıkarmayı seven sakin, dingin bir insan olmandır. Bir gün batımı ile gözyaşlarına boğulabilirsin ve dışarıda yağmuru izlerken evde kahve içmeyi seviyorsun.Günden güne yaşamaya çalışıyorsun ve hayatın sana verdiği her hediyenin tadını çıkarıyorsun ve bu çok güzel. Sorun şu ki, her şey sana harika göründüğü için bazen karar vermen biraz zaman alıyor. Proaktiflik senin işin değil, akmayı seviyorsun.Ama bir noktada nereye gideceğine kendin karar vermeye başlaman gerekecek, yoksa başkaları bunu her zaman senin için yapacak.
4.Ağacı Seçtin
Dördüncü ağacı seçtiysen, bunun nedeni yaşam konusunda gerçekten tutkulu olmandır. Dolu dolu yaşamayı, yoğun deneyimler yaşamayı seviyorsun. Hiçbir şeyi kaçırmak istemezsin: sonuçta hayatın bir olduğunu ve zevk için yaratıldığını anladın.Ama bu seni her zaman koşarak yaşamaya yönlendirir, her zaman bir sonraki adımda ne yapacağını düşünürsün ve bazen yorulursun. Gerçekten buna değer mi?Dengeni bulman gerekiyor. Doğru, sadece bir hayatımız var ve bundan zevk almalıyız. Ancak kendine iyi bakmak, meditasyon ve yansıma için kendine zaman ayırmak ve bazen ne yaptığını ve nasıl devam etmek istediğini görmek için biraz yavaşlamak da hayatı dolu dolu yaşamanın bir parçasıdır.

Share your Results: