Bir Sembol Seç Ve Evrenden Gelen Mesajını Al

Hayatta acil çözümler gerektiren durumlar vardır. Bu test, bunu yapmanın bir yolunu ve ne yapacağını seçmene yardımcı olacaktır. Resimdeki sembollerden birini seç ve mesajını al.

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç Ve Evrenden Gelen Mesajını Al
1.Sembolü Seçtin
Bu sembol, aurayı temizleme ihtiyacı anlamına gelir. Gereksiz ve fazlalıklardan kurtulmak için tuz banyosu yap. Yakında bir enerji dalgası ve yeni fikirler hissedeceksin. Hayallerini gerçekleştirmek için bir takım çabalar gerekecektir. Evren sana yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Tasarlanan her şeyin daha hızlı gerçekleşmesi için güçlü arzuna ve pratik eylemine ihtiyacın var. Zihnini kötü düşüncelerden arındır, onları kafanın içinden kaldır. Evren sana hayatta çok daha fazlasını yapabileceğini söylüyor, sadece olumsuzluklardan kurtul. Hafta boyunca tuz banyoları yapmaya çalış. Bu prosedürü yaklaşık bir ay boyunca uygula. Sonuç olarak, hızlı ve doğru karar verme yeteneği kazanacaksın.
2.Sembolü Seçtin
Bu sembolün seçimi, gereksiz bir ilişkiden muzdarip olduğun anlamına gelir. Onlardan kurtulmak için büyük bir arzun var. Bunun nedeni, enerjinin dışarı akışının olması gerçeğinde yatmaktadır. Olduğu gibi senden emiliyor. İş arkadaşları, arkadaşlar ve hatta akrabalar olabilirler. Evren, olduğu gibi,senin de yakında bu ilişkileri koparabileceğini söylüyor. Refahın önemli ölçüde iyileşecek. Ancak hedefine ulaşmak için herhangi bir testle karşı karşıya kalabilirsin. Evrenin yardımıyla arzuları yerine getirmek, belki de sadece istemlerini dinlemek. Canlı bir rüya veya sana ihtiyacın olan tavsiyeyi verecek doğru kişiyle tanışmak olabilir.
3.Sembolü Seçtin
Bu sembol bir şeyi kesme arzusu olarak anlaşılmalıdır. En hızlı şekilde, gereksiz ilişkiler tarafından yüklenirsin. Burada, evrenin yardımı bir kişi için basitçe gereklidir ve karmaşık bir sorunun çözülmesine etkili bir şekilde yardımcı olacaktır. Elinde seni ve sevmediğin kişiyi bağlayan bir makas ve ip olduğunu hayal et. Senin için biraz moral bozucu bir durum olabilir. İhtiyacın olmayan bu bağlantıyı, ilişkiyi veya durumu zihinsel olarak kes. Bunu yapabildin. Artık hiç kimse ve hiçbir şey ruh halini bozamaz. Yeni bir ilişkiye başlamak ve zor bir durumdan onurlu bir şekilde çıkmak için yeterli gücün var.