Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz? Bir Kelebek Mi?, İki Yüz Mü, İki Yükselen Ay Mı?

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz? Bir Kelebek Mi?, İki Yüz Mü, İki Yükselen Ay Mı?
Kelebek Gördünüz
Eğer kelebeği gördüyseniz, kaygısız bir ruhunuz olduğu ve insanlarla iletişim kurmayı sevdiğiniz anlamına gelir. Kelebek özgürlüğü ve hayalleri temsil ediyor. Özgürlüğünüze değer veriyorsunuz ve hayallerinizi yerine getirmek için çok çalışıyorsunuz. Siz, herhangi biriyle konuşmaya başlayıp, onun rahat hissetmesini sağlayabilecek bir kişisin. Arkadaşlarınız sizinle yürümeyi seviyor, çünkü sizin ruhunuz oldukça eğlenceli. Ancak, özgürlüğünüze olan sevginizin sürekli olarak anlamsızca algılandığı belirtilmelidir. Yüzleşmeyi sevmiyorsunuz ve bu, diğerlerinin size asla ciddi olmadığınızı söylerken ilişkinizi gergin yapıyor. Sürekli yeni bir şeyler denemeye olan sevginiz daha önce bile belaya neden olmuş olabilir. Fakat kaygısız olmanıza rağmen, değerinizin ne olduğunu biliyorsunuz.
İki Yüz Gördünüz
İlk önce iki yüz gördüyseniz, bu iki kişinin içinizde yaşadığı anlamına gelir. Bir yandan, arkadaşlarınız ve ailenizle çevrili olmayı seviyorsunuz. Çok sık gülümsemezsiniz, ama bunu yaptığınız zaman, etrafınızdaki insanlar gözlerini sizden alamıyor gibi görünüyorlar. Öte yandan, yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapmaya devam edin, yalnız olmayı tercih ediyorsanız yalnız olun. Bulunduğunuz duruma bağlı olarak, biriyle iletişim kurmak mı yoksa sadece yalnız kalmak mı istediğinizi seçersiniz. Çok dürüstsün ve ne zaman ne yapabileceğinizi söylersiniz. Bununla birlikte, insanlar sizi kaba görürler, çünkü yalnızca bir tarafınızı görürler. Doğru olmayan bazı şeyler söylerler, çünkü diğer tarafınızı tanımıyorlar. Genel olarak, çok farklı bir insansınız ve birisiyle son derece rahat hissedene kadar duygularınızı asla paylaşmazsınız.
İki Yükselen Ay
Etrafı genellikle seni kapalı tutuyor. Ancak, yalnız olma arzusu iletişim kurmak istemediğiniz anlamına gelmez. Ay gibi, muhteşem bir şekilde parlıyorsunuz ve omuzlarınızda iyi ve zeki bir kafa var. Son derece canlı bir hayal gücünüz var ve sonuç olarak zihninizde gerçek dünyadan çok farklı dünyalar yaratmanın çok kolay olduğunu görüyorsunuz. Ancak, bu sizi uyarmanızı engellemez. Doğru kararları verebilirsiniz, çünkü etrafınızdaki dünyaya çok dikkat ediyorsunuz. Küçük nüanslar ve çizgiler arasındaki okuma size gerçekte neler olduğu hakkında net bir fikir verir.

Resimde göreceğiniz ilk şey kişiliğiniz hakkında çok şey anlatacaktır.

Gördüğümüz her şey bir şekilde kişiliğimizle bağlantılır. Dünyaya farklı bir şekilde bakıyoruz, deneyimlerimiz, görüşlerimiz, sevdiğimiz insanlar ve yaptıklarımız bütün bunlar kişiliğimize yansıyor, bu da dünyaya eşsiz bir şekilde bakmamızı sağlıyor.

Bir şeye baktığınızda, gözleriniz her zaman her şeyden önce sizi ilgilendiren şeylere dikkat eder. Peki ya ilk gördüğünüz şey kimliğiniz hakkında size daha fazla şey söylerse?