Bakış Acınızı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Pencere Seçin

KAPAK-PENCERE-1.jpg

Pencere dışarıdaki  gördüğünüz şeyleri değiştirir, fakat favori bir pencere seçiminiz kişiliğinizin içini gösterebilir – En sevdiğiniz pencereyi seçin ve seçiminizin sizin hakkınızda söylediği şeyi öğrenin!

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Bakış Acınızı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Pencere Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Pencereyi Seçtiniz

  Neşelisin, dikkatsizsin ve bazı şeyleri çok ciddiye almayı sevmiyorsun. Çok fazla çaba harcamadan hayatı keyifli hale getiriyorsunuz.Mizah anlayışınız sizi herhangi bir karışıklıktan kurtarıyor. Bir yerde zaman geçirmekten ve uzun zaman alan işler yapmayı seviyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Pencereyi Seçtiniz

  Ayaklarını yere sağlam basan birisin ve sevdiklerinle vakit geçirmeyi çok seviyorsun. Sen sakin ve makul bir insansın. Her durumda denge ararsınız ve aşırılıklar sizi rahatsız hissettirir. Kendi görüntün hakkında endişeleniyorsun, ama hiç de yüzeysel değilsin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Pencereyi Seçtiniz

  Her ne olursa olsun, çok hoşgörülü ve çeşitliliği destekliyorsunuz. Koşullar ne olursa olsun asla agresif olmazsınız. Diplomatik doğanız, insanları çok iyi anlamanıza yardımcı olur. Emir vermek, başkalarına ne yapması gerektiğini ya da başkalarının hayatına önderlik etmek istemezsiniz. Çok sadık bir insansın ve sevdiklerinize zarar verecek  hiçbir şey yapmazsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Pencereyi Seçtiniz

  Dürüstlük senin hayatındaki en önemli şey. Hayatında çok şey öğrendin ve çok bilgili oldun. Kitap okumayı ve doğada zaman geçirmeyi seviyorsun. Risk almak ve öngörülemeyen durumların size verdiği adrenalinden hoşlanırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Pencereyi Seçtiniz

  Sen güvenilir, özgün ve aşırılıklardan hoşlanmayan birisin. Gerçekliği kabul etmeye hazırsınız, ancak bu bazen zor olabilir. Çevrenizdeki kişilikleri ne olursa olsun kabul ediyorsunuz ve bu yüzden yeni arkadaşlar edinmeniz çok kolay.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Pencereyi Seçtiniz

  Bağımsızsın ve çok güçlü bir kişiliğe sahipsin. Hiçbir şey seni titrettirecek ya da kızdırmayacak gibi gözükmüyor. Kendi başınıza bir şeyle uğraşmayı tercih ediyorsunuz ve başkalarından yardım isteme fikrinden hoşlanmıyorsunuz. Bu yüzden çok yeteneklisin ve kendi başına birçok şey yapabilirsin. Aşırı derecede temkinli olma eğilimindesiniz ve yaşamda risk almaktan hoşlanmıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın