Kristal Bir Kalp Seçin ve Aşk Mesajınızı Alın

Altı kristale odaklanın ve hangisinin sizi en çok çekdiğini görün. Psişik duygularınıza kulak verin ve şu anda hangi kristali sevdiğinizi hissedin. Ardından aşk mesajınızı okuyun

Bir Kristal Seçin

Kristal Bir Kalp Seçin ve Aşk Mesajınızı Alın
1.Kristali Seçtiniz
Seçiminiz, eski hayatınızdaki yaraların yanı sıra aşk hayatınızı iyileştirmek için yeterli güce sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu parlak kalp size cesaret getiriyor. Size sevildiğinizi garanti eder çok yakında anlayacaksınız.
2.Kristali Seçtiniz
Şimdi kendinizi okuma ve doğal psişik yeteneğinizi kullanma zamanı. Bu özel taş, hayalini kurduğunuz sevgiye sahip olabileceğinizi garanti eder (sezgilerinizi görmezden gelmeyin)
3.Kristali Seçtiniz
Bu koruyucu bir taştır; Size, korunmakta olduğunuz psişik mesajı veriyor. Olumlu ve olumsuzları dengeleme ve aşk hayatınızın hangi aşamada olduğunu görme zamanı.Evren senin mutlu, özgür ve güvende olmanı istiyor. İstediğiniz değişiklikleri yapacak kadar olgunsunuz. Bugün, bu değişikliklere adım atmak için en uygun gün!
4.Kristali Seçtiniz
Artık eski bir yara ve acı ile başa çıkabilirsiniz. Bu yüreğinizin size mesajı, köklerinizin sizi iyileştirdiğidir. Geçmiş bizi şekillendirir. İnanç sisteminizi inceleyin, daha sonra sizin için herşey daha da çok netleşecektir.
5.Kristali Seçtiniz
Güven ve özgüven, sevme yeteneğinizi arttırır. Kendinizi iyileştirmek için muazzam bir enerji harcarsanız, kesinlikle aşk ile ödüllendirilirsiniz.Aşkınız sadece kimya değil, entelektüel ve duygusal bir bağlantıdır. Güveninizi arttırırsanız yeni bir varlık yoluna girersiniz. Geçmişinizden ayrıldığınızda değerinizi anladığınızda parlamaya başlayacaksınız.
6.Kristali Seçtiniz
Kalbinizin zihinsel mesajı nihayet iyileşmiş olmasıdır. Açık, heyecanlı ve umut dolusunuz. Eğer bir ilişki içindeyseniz, yakın zamanda dengede olmanız muhtemeldir. Ayrıca çok yakında sizi hoş bir süpriz bekliyor.