Bir Sembol Seçin ve Sizin Hakkınızda Ne Söyleyeceğini Görün

sembol-1.jpg

Hepimiz bir şeylerden korkuyoruz. Seçtiğimiz şeyler ve gittiğimiz yollar bazen bu korkunun bir temsilini verebilir ve bu da başkalarının bizi nasıl okuyabildiğini gösterir.

Aşağıda, üzerinde bazı farklı ilginç görünümlü semboller bulunan bir görüntü bulacaksınız. Bu semboller korkularınızı temsil eder.

Şimdi bir sembol seçin ve bu sembolün sizinle ilgili neler söyleyeceğini görün.

 1. Bir Sembol Seçin

Bir Sembol Seçin ve Sizin Hakkınızda Ne Söyleyeceğini Görün

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Ağacı Seçtiniz

  Size en yakın insanları kaybetmekten korkuyorsunuz. Onları çok yüksek tutuyorsunuz ve hata yaptığınız hiç bir zaman kabul etmiyorsunuz. Biz sadece bir insanız eğer birisi hayatınızın bir parçası olmak istemiyorsa gitmesine izin verin. Kalbiniz çok büyük ve gerçekten sizi olması gerekenden çok daha fazla aşağıya çekiyor. Kendinizi koruyun, paspas olmayı bırakın.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Çiçek Seçtiniz

  Başkalarının beklentilerine yetişemeyeceğinizden korkuyorsunuz. Herkesi mutlu etmek istiyorsun ama aynı zamanda kendin de mutluluk istiyorsun. Bu süreç içinde kim olduğunuzu unutuyorsunuz ve kendinizle çatışma içine giriyorsunuz. Böyle devam etmeyi bırakın. Ne istediğinizi belirleyin ve başarısız olmaktan çekinmeyin, başkalarının görüşlerin önemli değildir.Yaşamak istediğiniz hayatı dolu dolu yaşayın.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Kelebek Seçtiniz

  Gerçek rengini göstermekten ve gerçekten kendini ortaya koymakdan korkuyorsun. Sen eşsiz ve yaratıcısın ama geçmişte takılıp kalmışsın. Sizi geri tutan ve hayal gücünüzü serbest bırakanlarla bağlarınızı koparın. Daha fazlası için çalışın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Gözü Seçtiniz

  Kendiniz için çok kritiksiniz. Hata yapmaktan korkuyorsunuz, ama gerçek şu ki hepimiz hata yapıyoruz. İnsanları kolayca tanıyabilirsin ama yaklaştığın zaman onları anlayabilirsin.Hayatınızı sonuna kadar yaşamıyorsunuz ve yanlış bir şeyler söyleme veya yapma korkunuz var. Biraz gevşeyin, biz sadece insanız her zaman hata yapabiliriz.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Alev Seçtiniz

  Yaşlanmaktan ve ölmekten korkuyorsunuz. Bu gezegende sonsuza kadar yaşamak ve hayatına devam etmek istiyorsun. Yapman gereken çok şey var. Gelecek için endişelenmeyi bırak ve şu anı yaşa.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Tekerlek Seçtiniz

  Bağlanmaktan çok korkuyorsun. Hayattan ve sevgiden kaçmayı bırakın, onların yolunda gitmelerine izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın