Bir Sembol Seçin Ve Ruhunuzun Neye İhtiyacı Olduğunu Öğrenin

Simya, öncelikle değeri çok az olan kimyasalların ve sembollerin çok değerli bir şeye dönüştürülmesiyle ilgili, binlerce yıllık bir felsefi ve bilimsel bir gelenektir.

Başlamak için aşağıdaki sembollere bakın ve sizi çekecek olan birini seçin.

Bir Sembol Seçin

Bir Sembol Seçin Ve Ruhunuzun Neye İhtiyacı Olduğunu Öğrenin
1 - Aslan Sembolünü Seçtiniz
Bu sembolü seçerseniz, ruhunuz muhtemelen kendiniz için yarattığınız yaşam üzerinde sorumluluk ve baskıdan kaçınmak ister. Bu hayatı inşa etmek için çok çalışmış olabilirsiniz, ancak egemenliği sembolize eden aslan eğiliminiz bir şeye odaklanmanız gerektiğini gösteriyor.
2 - Kum Saati Sembolünü Seçtiniz
Kum saati elbette zamanı sembolize ediyor. Buna meyilli hissediyorsanız, muhtemelen kötü bir deneyim nedeniyle kendinizi geçmişte mahsur kalmış hissediyorsunuzdur. Her geçen günü daha iyi hale getirmek için kendinize söz vererek, bu döngüden çıkın.
3.Ay Sembolünü Seçtiniz
Ay, derinden gizlenmiş duyguları sembolize eder. Bu sembol dikkatinizi çekerse, uykuya dalmanızı engelleyen hisleriniz var demektir. Bu öfke veya tutku hissi olabilir.
4.Anahtar Sembolünü Seçtiniz
Simyada, anahtar yaşam yoluna bağlıdır. Böylece, bu sembolü seçerseniz, ruhunuz cevaplar için can atıyor demektir. Nereye gittiğinizi ve hayatta ne aradığınızı bulmak için zaman ayırmanız gerekir.
5. El Sembolünü Seçtiniz
Simyada el sembolü bize özgürlüğün bizim elimizde olduğunu hatırlatmaya hizmet ediyor. Bu sembolü seçerseniz, dış kuvvetlerin sizi tuzağa düşürdüğünü hissedebilirsiniz. Şimdi koşullara gerçekten bakmanın, eylemlerinizin ve inançlarınızın buna nasıl katkıda bulunduğunu öğrenmenin doğru zamanı.