Bir Çiçek Seçin Ve Bu Hafta İçin Mesajınızı Okuyun


Birçoğu için zambak bir çiçekten daha fazlasıdır. Zambak masumiyet, saflık, gurur ve kırılganlık ile ilişkilendirilmiştir.

Zambak narin ve zarif bir çiçektir, bu yüzden bizi her gün çevreleyen güzelliğin harika bir hatırlatıcısı olarak hizmet eder. Zambaklar sizi olumsuzluktan kurtarabilir ve olumlu olmaya odaklanmanızı sağlayabilir.

Bir Çiçek Seçin

Bir Çiçek Seçin Ve Bu Hafta İçin Mesajınızı Okuyun
1.Çiçeği Seçtiniz
Zor durumlarda iyimser olun ve işinizde beklenmedik dönüşlere her zaman hazırlıklı olun. Sorunlara sabırla yaklaşmanız, meslektaşlarınızın gözünde büyümenize yardımcı olacaktır. Aşk, dünyanın en güçlü duygularından biridir. Ona iyi bakın. Çekiciliğiniz ve güzelliğinizle, başkalarının gözlerinde bir ışık gibi parlayacaksınız. Artık para toplama fırsatı yakalamanın zamanı geldi. Bu, hayatınızı daha iyi hale getirecek ve bir kişi olarak büyüyeceksiniz.
2.Çiçeği Seçtiniz
Bazen cesur kararlar vermek zorundasınız çünkü ne yapacağınızı biliyorsunuz. İnisiyatifi kullanmak zorundasınız böylece her şey yerine yerleşecek. Bazen küçük bir ayrılık bile aşk bağınızı yeniden güçlendirir. Birbirinizle olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatır. Artık Hayır demeyi öğrenmeniz gerekebilir! Bu şekilde odaklanmak ve para kazanmak zor olabilir. Sizi finansal mücadelelere götürebilecek herhangi bir kişiyi veya taahhüdü bırakmalısınız.
3.Çiçeği Seçtiniz
Profesyonel bir ekip sıkı sıkıya bağlı bir ekiptir. İşyerindeki herkesle iyi ilişkiler kurmaya çalışın. Bu, başarınız için önemlidir. Ne zaman yardıma ihtiyaç duyacağınızı asla bilemezsiniz. Sevdiklerinizin kalbinde ne olduğunu göremezsiniz, ama gerçekten sizin içinizde ne olduğunu bilirsiniz. Duygularınız hakkında konuşun ve onu ne kadar sevdiğinizi bildirin. Finansal durumunuzu riske atıyorsunuz. Çünkü çok para kazanmak yerine para kazanmanın yollarını bulmaya odaklandınız.

Bir Çiçek Seçin Ve Bu Hafta İçin Mesajınızı Okuyun

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı