Bir Kuş Seçin Ve Hayatınızda Neyin Eksik Olduğunu Bulun

Sonunda hayatınızda neyi kaçırdığınızı bileceksiniz. En sevdiğiniz kuşun görüntüsünü seçin ve sizin için olan cevabı okuyun.

Bir Kuş Seçin

Bir Kuş Seçin Ve Hayatınızda Neyin Eksik Olduğunu Bulun
1.Kuşu Seçtiniz
Her şeye realist gözüyle bakıyorsunuz. Tılsımlara ve alametlere inanmak size göre değil. Mantık ve kişisel deneyim her şeyden önce gelir. Belirlenmiş sınırlar, dünyaya farklı bir açıdan bakmanızı engeller. Uyumlu yaşamınıza müdahale eder.
2.Kuşu Seçtiniz
Hayatın her alanına karşı tutumunuz çok ciddi ve aşırı derecede sorumludur. Bu, her şeyi kendiniz ve en iyi çabalarınızla gerçekleştirdiğiniz gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Zevk ve eğlence arka planda kaldı. Enerjiniz çok çabuk tükeniyor. Hayattaki dengeyi ve uyumu yeniden sağlamanız gerekir.
3.Kuşu Seçtiniz
Hem iş hem de ilişkilerde acele etmek istemezsiniz. Herhangi bir karar vermek için önce mümkün olduğunca çok bilgi toplar ve sonuçlar çıkarırsınız. Böyle bir titizlik her zaman iyi değildir. Değerli zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. Bugün ihtiyaç duyulan şey yarın gereksiz hale geliyor. Seçeneklerinizi akıllıca kullanın.
4.Kuşu Seçtiniz
Planlama, analiz ve sonuç çıkarma sizin güçlü noktanız değildir. Kuralınız şimdi ve burada. Gelecek sizin için geçici, ama yine de ileriye bakmaya değer. Bu, birçok hayal kırıklığı ve hatadan kaçınmaya yardımcı olacaktır.