Bir Mum Seç Ve Tahminini Oku

Bu test oldukça doğru, daha sonra kendinde göreceksin. Uzun zamandır üzerinde kafa yorduğun bir adıma karar vermene yardımcı olacaktır. Ya da gerçekten ihtiyacın olan bir ipucu alacaksın. Bu bir tür gelecek tahminidir. Bir mumun rengi senin hakkında çok şey anlatabilir.

Mumlara dikkatlice bak ve en beğendiğin birini seç

Bir Mum Seç

Bir Mum Seç Ve Tahminini Oku
1.Mumu Seçtin
Beyaz, ayın rengidir. Seçtiğin mum ay enerjisini yansıtır. Bu, ruhunun en yüksek seviyede titreştiği anlamına gelir. Onu saf tutar ve aynı zamanda bir amaç duygusuyla yaşarsın.Bu dünyaya gelişimine önemli bir katkıda bulunmak için geldin. Ve doğa, kişisel gelişimin üzerinde çalışmaya devam etmen için ihtiyacın olan her şeyi sana verdi. Sezgin her zaman en iyisidir, çünkü psişik becerilerin güçlüdür.
2.Mumu Seçtin
Popüler inanışın aksine koyu renk, kötülüğün rengi değildir. Öz Savunma ve Öz Analizin rengidir. Bu dünyevi dünyada ilerlemeden önce kendimizi iyi tanımalıyız.Gerçekten ne istediğimizi bulmalı ve ancak o zaman devam etmeliyiz. Bu mumu seçerek, adeta 'Durup düşünmem gerekiyor' diyorsun.
3.Mumu Seçtin
Kırmızı tutku ve cesaretin rengidir. Bu mum, hayatlarının bu aşamasında aşka ya da savaşa hazırlanan insanlar tarafından seçilir. Ruhun gergin bir şekilde titriyor ve harekete geçmen gerekiyor!Bazen hayatta ilerlemek veya ruhsal gelişimin tadını çıkarmak için gerçekten cesur olman gerekir. İşte o anlardan biri senin için geldi.
4.Mumu Seçtin
Mavi aydınlanmanın rengidir. Su ile ilişkilidir, bu da kendini ve eylemlerini iyi anlamak için ihtiyacın olan her şeye sahip olduğun anlamına gelir.İyi gelişmiş bir sezgin var, çünkü patronun cennet gezegeni Neptündür. Genellikle tüm psişikleri ve şifacıları koruyan kişidir. Bu yönde büyümeye hazır değilsen, muhtemelen çok duygusalsın ve sık sık mantıksız ruh hali değişimlerinden muzdaripsin.
5.Mumu Seçtin
Sarı, Merkür'ün rengidir. Bu zeka ve iletişim gezegenidir. Bu mumu seçerek zekayı seçtiğini söylüyorsun. Her zaman yeni bilgileri öğrenmek ve özümsemek istersin.Sarı aynı zamanda hareketin ve yeni başlangıçların rengidir. Kaç yaşında olursan ol, orada durmuyor ve ufkunu tekrar tekrar genişletmek istiyorsun.
6.Mumu Seçtin
Yeşil, kalp çakrasının rengidir. Doğrudan ana duyularınla ilgilidir. Onu seçtiysen, sağlıklı ve duygusal olarak dengeli bir insansın.Bu mumu seçerek, evrenin zaten hayatında dengeyi bulmana yardımcı olduğunu gösteriyorsun. Yeşil, doğanın, doğurganlığın ve büyümenin rengidir. Çok yakında bolluk dönemine girebilirsin.

Share your Results: