Bir Zarf Seç Ve Kaderinin Neler Getirdiğini Öğren

Uçup giden dünyamızda olaylar büyük bir hızla birbirinin yerini alıyor ve bazen durup nefes alıp etrafa bakmaya bile vaktimiz olmuyor. Evren, tüm gücüyle bize yardım etmeye ve bizi doğru yola yönlendirmeye çalışıyor, ara sıra bize fark etmediğimiz ipuçları ve işaretler veriyor.

Hepimiz hayatımızı daha iyiye doğru değiştirmek istiyoruz, ancak vizyonun dar görüşlülüğü, ilk etapta dikkat edilmesi gereken yönleri ayırt etmemize izin vermiyor. Kaderin, hayatın için daha başarılı bir senaryo seçmene yardımcı olacak bazı ipuçları vermesine izin vermelisin.

Gözlerini kapat, 3 derin nefes al ve kendi içinde sessizliği bulmaya çalış. Bundan sonra, resme yakından bak ve sana uygun bir zarf seç. Fikrini değiştirme, sayıları görmezden gel. Zarfını hemen tanıyacaksın!

Bir Zarf Seç

Bir Zarf Seç Ve Kaderinin Neler Getirdiğini Öğren
1.Zarfı Seçtin
Ne olursa olsun şafak her zaman gelir. Evet, gecenin kutuplaştığı ortaya çıktı ve oldukça sıkıcı olmaya vakti oldu. Umutsuzluğa kapılma, ilk çekingen mutluluk ışını, büyük bir sıcak ışık akışına dönüşecek olan ufukta görünmek üzere. Bu ışık seni ısıtacak ve hayatının tüm yönlerini askıya alınmış animasyondan çıkaracak. Zor zamanlar her zaman ruhsal gelişim ve ilerlemeye eşlik eder, kader bizi güç için test eder ve bizi daha güçlü ve daha yaşayabilir hale getirmeye çalışır. Tüm sınavları geçtin ve önünde geniş, özgür ve göz kamaştırıcı bir beyaz çizgi var. Yakın gelecekte hayatında değişiklikler olmaya başlayacak ve sende mutluluk duygusu içinde donup kalmaya çalışmayacaksın. Hareket etmeye devam et. Evren seni daha da büyük faydalarla ödüllendirecek.
2.Zarfı Seçtin
Ya Evren seni memnun etmeye ya da arzunu yerine getirmeye karar verdi. Hayatının iki önemli alanında büyük değişiklikler oluyor - kişisel ve finansal. Hayatın bu kadar önemli iki yönünün aynı anda değişmesi nadir rastlanan bir şanstır. Önümüzdeki üç ay senin için uzun yılların en başarılısı olacak, dünyaya yeni bir gözle bakmanı ve kesinlikle mutlu bir insan gibi hissetmeni sağlayacak. Şüphelerle ve kötü bir şey beklentisiyle şansı korkutmamaya çalış, kendini tüm mutlu değişikliklerin bir rüya gibi bir anda kaybolacağına programlama. Hak ettiğini alacaksın. Sadece senin olacak, çünkü gerçekten hak ediyorsun.
3.Zarfı Seçtin
Kirpi uzun süre sisin içinde dolaştı ve sorumsuz bir şekilde atı çağırdı. Bunu hayatta pratik olarak yapma, gözlerini aç, bir el feneri al ya da en azından aynı yönde yürü. Bu seni doğru yaşam yoluna götürecektir. Bir daire içindeki kaotik hareketler, senin ve çevrendeki insanların kafasını karıştırır. Ne istediğine dair net bir fikrin olmazsa, Evren seni hediyelerle nasıl memnun edebilir? Bir hedef seç, tekrar kafan karışmış görünse bile devam et ve etrafındaki herkes cesaretini kırsa bile ilerlemeye devam et. Yakında kendini başkalarının hayal bile edemediği bir yerde bulacaksın. Çok şey yapabilirsin, sadece kendini hayal kırıklığına uğratma.
4.Zarfı Seçtin
Geçmiş geçti ve onu geri getirmek mümkün olmayacak. Ancak anda hareket etmeden sıkışıp kalmak ve ellerinle havaya tutunmaya devam etmek oldukça gerçektir. Ama buna ihtiyacın var mı? Orada ne kadar iyi olursa olsun, ileride çok daha iyi olacak. Evren, karşılığında kötülük vermek için asla bizden iyi bir şey almaz. Şimdi öyle düşünmüyorsun ama o zaman sonucun yaşanan tüm tatsız anlara değdiğini anlayacaksın. Pencereden dışarı bak, güneşe gülümse ve kendine gerçekten hak ettiğin şeye sahip olup olmadığını sor. Eğer öyleyse, seni tebrik ediyorum. Değilse, onu nasıl değiştirebileceğini düşünmeye başlamalısın. Hayatını ne kadar anlamsız harcadığın için kendine dostane bir şekilde kız. Kendin için çaba göster ve bir sıçrama yap, Evren tüm çabalarını destekleyecektir, çünkü Evren hayatı sevenleri sever.
5.Zarfı Seçtin
Uzun süredir biriken yorgunluk, yerini neşe ve zevke bırakacaktır. Tam olarak neye sebep olacağı bilinmiyor. Belki de bu, yaşamın finansal alanında bir gelişme ya da tüm dünyanı alt üst edecek yeni bir ilişki ya da belki de hak edilmiş bir dinlenme. Her durumda, olumsuz düşünceler için daha fazla neden olmayacak, ancak parlak bir güneş, ılık bir esinti ve uçma arzusu olacak! Evrene güven ve hayatını değiştirmenin büyüleyici sürecini izlemenin tadını çıkar.

Share your Results: