Bir Mum Seç ve Seçiminin Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Keşfet

Sana en çok hitap eden mumu seç ve senin hakkında neler ortaya çıkardığını keşfet.

Bir Mum Seç

Bir Mum Seç ve Seçiminin Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Keşfet
1.Siyah Mumu Seçtin
Pek çok insan siyahın kötülüğün rengi olduğunu düşünür, sanki kötülük bir renge indirgenmiş gibi! Siyah mumlar, gerçekten gidenlerin güçlerini çağırır, onların kötü eğilimlerini değil. Siyah, ihtiyaç duyduğunda kullanmak için harika bir renktir.
2.Mor Mumu Seçtin
Mor, enerjin ve titreşimlerin için bir güç gibidir. Auranın solduğunu düşünüyorsan veya kendinden emin değilsen, mor mumlar alanını enerjileriyle doğru bir şekilde doldurmana yardımcı olabilir.
3.Beyaz Mumu Seçtin
Beyaz mumlar ay enerjisini yansıtır ve ruhunun maksimum frekansında titreşmesine yardımcı olur. Sana nihai saflık ve amaç duygusu verir. Bu renk, sessiz meditasyon ve kendini yansıtma için mükemmeldir.
4.Mavi Mumu Seçtin
Mavi güçlü bir renktir, psişik yeteneklerin rengidir. Alanının titreşim seviyelerini arttırır ve ruh halini dengelemeye yardımcı olabilir. Yaralıysan, mavi mumlar iyileşmek için iyileştirici bir atmosfer yaratabilir.
5.Yeşil Mumu Seçtin
Yeşil renk en çok kalp çakrası ile ilişkilidir. Yapılacak doğru şey bu, kırmızı ya da pembe değil. Kalp ve doğa ile ilişkili çok topraklı bir renktir. Gezegenden ya da genel olarak yaşamdan koptuğunu hissettiğinde hayatına eklemek için mükemmel bir renktir.
6.Sarı Mumu Seçtin
Sarı, iletişim, gönül rahatlığı ve düşünce ile ilgilidir. Hızlı bir şekilde bir şeyler öğrenmeye veya zengin olmaya çalışırken kullanmak için harika bir renktir.
7.Kırmızı Mumu Seçtin
Kırmızı, hayatında tutku, ateş ve cesarete ihtiyaç duyduğunda hayatına katmak için harika bir renktir. Geçiş ve değişim zamanları için mükemmeldir. Hayatta olmak ve sevdiklerinin hayatında olması için ilham almak çok önemlidir.

Share your Results: