Bir Elmas Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Yanlarını Öğrenin

Elmas, en soylu bir mücevherlerden biridir. Zarafet ve sofistike tarzın simgesidir.

Sizi en çok etkileyen elmas kesimini seçin ve kişiliğinizi nasıl karakterize ettiğini öğrenin.

Bir Elmas Seçin

Bir Elmas Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Yanlarını Öğrenin
1.Elması Seçtiniz
Siz ilgili olmaktan asla vazgeçmeyen bir klasiksiniz. Bu seçime sahip insanlar basit ama sofistike, alçakgönüllü ama sosyaldir. Elmasın bu özel şeklini seçtiyseniz, yardıma hazır, çatışmacı olmayan, hoş, cömert ve kibar bir insan olduğunuzu söyleyebiliriz.
2.Elması Seçtiniz
Yuvarlatılmış kenarları olan bu form, parlak izlenimler ve aşırı sporlar gibi risk almaktan korkmayan kişileri çeker. Kıskanılacak bir özgüvenleri var ve her zaman yeni bir şey denemeye hazırlar. Yani insanlar her şeyde çeşitliliğe ihtiyaç duyarlar, aksi halde sıkılırlar. Onlar komik ve keyifli kişiliklerdir.
3.Elması Seçtiniz
Sıra dışı şekil, yuvarlakdan daha geniş dışbükey kenarlara sahiptir ve bir koltuk minderini andırır. Bu elması tercih eden insanlar çok sakin, alçakgönüllü ve inanılmaz derecede cömerttir. Ona âşık olmak inanılmaz derecede sıcaktır ve partneri her zaman onu çevreleyen muazzam sevgiyi hisseder.
4.Elması Seçtiniz
Bu elması seçenler aşkın tartışmasız sembolüdür. Sevgi dolu, nazik, özenli ve çok romantiktirler. Ustaca kullanılan büyük bir doğal cazibe ile donatılmışlardır.
5.Elması Seçtiniz
Bu kesim, taşa özel bir parlaklık verir. Risk almaktan korkmayan bağımsız, yaratıcı, özgün şahsiyetler tarafından tercih edilir. Kendileri ve eylemleri konusunda kendilerine güveniyorlar, ancak çoğu zaman diğer insanların yetenek ve kararlılıklarından şüphe duyuyorlar. Onlar realistlerdir ve dünyamızın kusurlarını tam olarak anlarlar.
6.Elması Seçtiniz
Bu kesimden hoşlanan insanlar çok iyimser ve planlarını uygulamada kararlıdırlar. Onlar ısrarla hayatlarını gözyaşlarıyla değil, sadece mutlulukla doldurmaya çalışıyorlar. Ve, bu kurallarını harika bir şekilde uyguluyorlar. Sonsuz iyimserler ve yanlarında bulunan kişileri hiç sıkmazlar. Aşkta, sadık ama biraz kıskançtırlar sevdikleri kişinin değerini bilirler.