Bir Elmas Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Yanlarını Öğrenin


Elmas, en soylu bir mücevherlerden biridir. Zarafet ve sofistike tarzın simgesidir.

Sizi en çok etkileyen elmas kesimini seçin ve kişiliğinizi nasıl karakterize ettiğini öğrenin.

Bir Elmas Seçin

Bir Elmas Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Yanlarını Öğrenin
1.Elması Seçtiniz
Siz ilgili olmaktan asla vazgeçmeyen bir klasiksiniz. Bu seçime sahip insanlar basit ama sofistike, alçakgönüllü ama sosyaldir. Elmasın bu özel şeklini seçtiyseniz, yardıma hazır, çatışmacı olmayan, hoş, cömert ve kibar bir insan olduğunuzu söyleyebiliriz.
2.Elması Seçtiniz
Yuvarlatılmış kenarları olan bu form, parlak izlenimler ve aşırı sporlar gibi risk almaktan korkmayan kişileri çeker. Kıskanılacak bir özgüvenleri var ve her zaman yeni bir şey denemeye hazırlar. Yani insanlar her şeyde çeşitliliğe ihtiyaç duyarlar, aksi halde sıkılırlar. Onlar komik ve keyifli kişiliklerdir.
3.Elması Seçtiniz
Sıra dışı şekil, yuvarlakdan daha geniş dışbükey kenarlara sahiptir ve bir koltuk minderini andırır. Bu elması tercih eden insanlar çok sakin, alçakgönüllü ve inanılmaz derecede cömerttir. Ona âşık olmak inanılmaz derecede sıcaktır ve partneri her zaman onu çevreleyen muazzam sevgiyi hisseder.
4.Elması Seçtiniz
Bu elması seçenler aşkın tartışmasız sembolüdür. Sevgi dolu, nazik, özenli ve çok romantiktirler. Ustaca kullanılan büyük bir doğal cazibe ile donatılmışlardır.
5.Elması Seçtiniz
Bu kesim, taşa özel bir parlaklık verir. Risk almaktan korkmayan bağımsız, yaratıcı, özgün şahsiyetler tarafından tercih edilir. Kendileri ve eylemleri konusunda kendilerine güveniyorlar, ancak çoğu zaman diğer insanların yetenek ve kararlılıklarından şüphe duyuyorlar. Onlar realistlerdir ve dünyamızın kusurlarını tam olarak anlarlar.
6.Elması Seçtiniz
Bu kesimden hoşlanan insanlar çok iyimser ve planlarını uygulamada kararlıdırlar. Onlar ısrarla hayatlarını gözyaşlarıyla değil, sadece mutlulukla doldurmaya çalışıyorlar. Ve, bu kurallarını harika bir şekilde uyguluyorlar. Sonsuz iyimserler ve yanlarında bulunan kişileri hiç sıkmazlar. Aşkta, sadık ama biraz kıskançtırlar sevdikleri kişinin değerini bilirler.

Bir Elmas Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Yanlarını Öğrenin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı