Bir Sarkaç Seçin Ve Sizin İçin Önemli Olan Mesajınızı Alın

Bir Sarkaç Seçin

Bir Sarkaç Seçin Ve Sizin İçin Önemli Olan Mesajınızı Alın
1.Sarkacı Seçtiniz
Bu hafta sizin için ana başlık kendinize ve başkalarına bakmaktır. Hem işte hem de tatil için planlama ve hazırlık işlerinde her zamankinden daha meşgul olabilirsiniz. Tüm davalardan saklanmayı denemek cazip gelebilir, ancak bu daha sonra daha fazla şey yapma ihtiyacına yol açacaktır. Olan her şeyle başa çıkmanın en iyi yolu düzenli kalmaya çalışmak ve en zor işleri olabildiğince erken çözmektir.
2.Sarkacı Seçtiniz
Çatışmalardan tamamen kaçınamayabilirsiniz. Vizyonunuzu paylaşan biriyle birlikte çalışın ve nasıl kazan-kazan çözümü yaratılacağını onlarla tartışın. Bu istenmeyen drama ile kendiniz düşündüğünüz gibi başa çıkamayabilirsiniz. İçgüdülerinize güvenin. Muhtemelen bu hafta gerçek arkadaşlarının kim olduğunu öğreneceksin.
3.Sarkacı Seçtiniz
Kişisel yaşamınızda "türbülans" bekleyin ve duygusal olarak uzaklaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Olumsuzlukla baş etmenin en iyi yolu, görüşünüzü netleştirene kadar geri çekilmektir. Tam olarak ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu anladığınız andan itibaren, olağan yolu izlemeseniz bile, tereddüt etmeden kendi başınıza ısrar etmelisiniz.