Resimde Gördüğün İlk Hayvan Ruh Tipini Gösteriyor

Çoğu insan şehirlerde yaşamasına rağmen hala doğa ve hayvanlarla yakın bir bağ hissediyorlar. Aslında bir hayvanı diğerine tercih etmemizin bir nedeni var ve bu onlarla nasıl ilişki kurduğumuzla ilgili.

İşte ilk gördüğün hayvandan yola çıkarak sana kim olduğunu söyleyecek kısa bir test.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Hayvan Ruh Tipini Gösteriyor
1.Güvercin Gördün
Bir güvercin barış, umut ve bağın sembolüdür. Bunu seçmek, ruhunun bir dağ zirvesindeki kar gibi saf olduğunu gösterir. Güvercinler barışı simgeleyen hayvanlardır, bunu sezgiyle bile biliyoruz. Her şeyde ışığı görebilir ve diğer insanlara da umut sahibi olmaları için ilham verebilirsin. Manevi dünyaya daha bağlı olduğun için maddi nesnelerle çok fazla ilgilenmiyorsun.
2.Kelebek Gördün
Kelebek sana güzelliği ve neşeyi gösterir. Hayatın kısa olduğunu biliyorsun, bu yüzden her anın kıymetini bilmek istiyorsun. Basit konuşmalardan ve can sıkıntısından nefret ediyorsun. Emin ol tüm dünya çiçeklerle kaplı bir çayır, hepsi senin için! Ruhun parlak. İnsanların sana bakması ve sana hayran olması o kadar harika ki!
3.Kartal Gördün
Kartal özgür bir ruhtur ve sen de öylesin. Resimde ilk olarak karga gördüysen macera arayan birisin demektir. Başkalarının üzerinde uçmayı seviyorsun ve bunu hak ettiğini biliyorsun.
4.Köpek Gördün
Seçimin sadakate ve aileye önem verdiğini gösteriyor. Ruhun sevgi ve mutlulukla parlıyor.
5.Kurt Gördün
Resimde ilk olarak kurdu gördüysen, mahremiyetle ilgilidir. Bu hayvanlar yalnızlıkla güçlü bir şekilde bağlantılı olsalar da aslında sürüler halinde yaşıyorlar. Kurdu seçersen, sınırlı bir sosyal çevreye sahip olmayı tercih ettiğin anlamına gelir. Hayatında birisini bırakmak konusunda seçicisin çünkü yalnız geçirdiğin zamana değer veriyorsun. Ruhun bilgelik ve dinginlik ile karakterizedir. Aynı zamanda hassastır, bu yüzden onu korumalısın.
6.Peygamber Devesi Gördün
Peygamber devesi birçok kültürde özel bir hayvan olarak kabul edilir. Akıllı ve dikkatlisin, ruhun gizli bilgilerle bağlantılı.

Share your Results: