Bir Eşya Seç ve Evindeki Konforun Derecesini Öğren

Evin için seçeceğin bir eşya konfor dereceni öğrenmene yardımcı olacaktır.

Bir Eşya Seç

Bir Eşya Seç ve Evindeki Konforun Derecesini Öğren
1.Eşyayı Seçtin
Evine 'rahat yuva' denebilir. Bu satın almanın, senin için çok önemli olduğunu, apartmanda durumun ne olduğunu sembolize ediyor. Akşamı bir bardak çay ile veya kitap okuyarak geçirmek için bir lambaya ihtiyacın var. Oda atmosferini tercih edersin ve o senin için rahatlığın birliğidir.
2.Eşyayı Seçtin
Evini, içindeki her şeyi iç mekana mükemmel bir şekilde uyacak şekilde düzenlersin. Resimler yardımıyla % 100 uyum için gerekli olanları yerleştirebilirsin. Bu şeyler, ev sahibinin zevkli olduğunu gösterir. Evi sanat eserleriyle dekore etme arzusu, zengin bir iç dünyaya işaret ediyor olabilir.
3.Eşyayı Seçtin
Evde mobilya olmasının önemli olduğu pratik bir insansın. Dekor eşyaları seni gerçekten rahatsız etmiyor. Çevrenizdeki insanlar, küçük eşyalar olmamasına rağmen evinin rahat denilebileceğini düşünüyor.
4.Eşyayı Seçtin
Evinde aristokrat bir atmosfer yaratmak için her şeyi yaparsın. Büyük olasılıkla yatak odan oldukça lüks görünüyor ama herkes bu tarzdan hoşlanmayacak.
5.Eşyayı Seçtin
Evinde rahat bir atmosfer yaratmayı başarırsın. Burada rahatlayabilir ve gevşeyebilirsin. Evinde tek başına kalabileceğin ve bir arkadaşınla içten konuşabileceğin birçok yer var. Konuklar, evine sık sık gelen ziyaretçilerdir. Sana gelmeyi severler.
6.Eşyayı Seçtin
Hem arzularına hem de misafirlerinin olası arzularına dikkat et. Bir tasarımcı olarak çalışabilirsin. Bir düşün, çünkü iyi bir zevk anlayışın var. Her şey için ideal olan yeri nasıl seçeceğini biliyorsun. Evin konforun bir örneğidir!

Share your Results: