Seçtiğiniz Sembol, Yaşam Yolculuğunuzda Nerede Olduğunuzu Ortaya Çıkaracaktır

Bu hayatta yolculuğunuzda nerede olduğunuzu merak ediyorsanız, içsel varlığınızın sizinle neler paylaşacağını gerçekten düşünmek için zaman ayırmalısınız. Beklediğiniz gibi olmasanız da, ne kadar çok şey öğrenirseniz en yüksek formunuza o kadar yakın olursunuz.

Bilinçaltımızı veya içsel varlığımızı dinlemeye istekli olduğumuzda bizimle paylaşacağı çok şey var. Kendimizin bu kısmı, çekilmiş olduğumuz şeylerle kendini tanıtıyor. Belirli bir insanla veya genel olarak gördüğünüz bir şeyle rezonansa girdiğinizi hissettiğinizde, bilinçaltınızın bununla bir ilgisi olabilir.

Aşağıda üzerinde birçok farklı sembolün bulunduğu bir görüntü bulacaksınız. Her sembol bizim için farklı bir anlam ifade ediyor ve yolculuğunuzda nerede olduğunuza bağlı olarak içlerinden bir tanesine çekileceksiniz. Bu sembollere gerçekten göz atmak için bir dakikanızı ayırın ve hangisinin sizi en çok çekeceğine karar verin.

Bir Sembol Seçin

Seçtiğiniz Sembol, Yaşam Yolculuğunuzda Nerede Olduğunuzu Ortaya Çıkaracaktır
1.Sembolü Seçtiniz
Sizi en çok bu sembol çektiyse, yaşamınızda nasıl ilerleyeceğinizi bilmediğiniz bir yerdesiniz demektir. Durmaktasınız ve sonra ne yapacağınızdan emin değilsiniz. Zihninizde çok şey var ve geleceğe yönelik büyük planlar kendi zihninizde oldukça gerçekçi görünüyor. Bu bağın sizi engellemesine izin vermeyin. İşleri yoluna koymak için ciddi bir meditasyona ihtiyacınız var.
2.Sembolü Seçtiniz
Bu sembole çekildiyseniz çok hızlı ilerliyorsunuz. Etrafınızda çok şey oluyor ve hepsini nasıl alacağınızdan emin değilsiniz. Nefes almayı ve kendinize inanmayı unutmayın. Etrafınızdaki insanlar ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacaklar, sizi umursayan insanları aramaktan çekinmeyin.
3.Sembolü Seçtiniz
Sizi en çok bu sembol çektiyse, yaşam yolculuğunuz beklediğiniz gibi gitmiyor. Kendinizi yoldan aşağı doğru ilerlerken buldunuz, hiçbir şey istediğiniz gibi gitmiyor. Bunun nedeni, ortaya çıkan değişiklikleri ele alma şeklinizdir. Bir zihniyet değişimine ciddi ihtiyaç duyuyorsunuz.
4.Sembolü Seçtiniz
Sizi en çok bu sembol çektiyse, tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Sürekli olarak başkalarına yardım ediyor ve sonuç olarak senkronizasyonları fark ediyorsunuz. Kimsenin size yavaşlamanızı söylemesine izin vermeyin. Çünkü doğru yoldasınız.
5.Sembolü Seçtiniz
Sizi en çok bu sembol çektiyse, olmanız gereken yere yakın bir yerde değilsiniz. Son zamanlarda size veya çevrenizdeki birine kötü bir şey oldu ve o zamandan beri sizi etkiliyor. Gerçekten ilerlemek istiyorsanız, bunun üzerinde çalışmalısınız. Çünkü hayat düşündüğünüzden çok daha kısa.
6.Sembolü Seçtiniz
Sizi en çok bu sembol çektiyse, hayatta bir şeyler başarmaya çok odaklanan birisiniz. Yolculuğunuz boyunca iyi gidiyorsunuz ama aynı zamanda en önemli kısımlardan bazılarını da unutuyorsunuz. Hayat her zaman göründüğü gibi değildir, durup ileriye bakmanız gerekir.