En sevdiğiniz Rengi Seçin ve Karakteriniz Hakkındaki Birçok Şeyi Öğrenin!!!

8-28-980x515-860x452-1.jpg

Aynı renk neden farklı insanlarda tam tersi duygulara neden olabilir? Bu renge yansıyan kişiliğin içsel özellikleridir. Bu nedenle, insanlar kendi algılarına hoş gelen bir renk paleti ile kendilerini çevrelemeye çalışırlar.

Düşünün, en çok hangi rengi sevdiğinizi ve karakteriniz hakkında bazı ilginç gerçekleri öğrenin.

 1. Favori Rengini Seç

  1. BEYAZ
  2. SİYAH
  3. KIRMIZI
  4. SARI
  5. MAVİ
  6. TURUNCU
  7. YEŞİL
  8. PEMBE

En sevdiğiniz Rengi Seçin ve Karakteriniz Hakkındaki Birçok Şeyi Öğrenin!!!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  BEYAZ RENGİNİ SEÇTİN

  İyi ve temizliği simgeleyen bir sembol. Böyle bir insanı aldatmak veya kandırmak kolaydır. Çünkü bu insanlar kirli hileler yapamaz ve içtenlikle başkalarına inanırlar. Böyle insanların “saf ruhu” vardır. Kendileri ve düşünceleriyle uyum içinde yaşarlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  SİYAH RENGİNİ SEÇTİN

  Çok gizemli insanlardır. İyi bir sezgiye ve güçlü bir tehlike duygusuna sahipler. Düşüncelerini anlamak imkansızdır. Eylemlerinin çoğunun mantığı yoktur. Depresyon ve yabancılaşma eğilimleri çok yüksektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  KIRMIZI RENGİNİ SEÇTİN

  Parlak garip kişiliği simgeler. Dikkat ve iltifatları severler. Sıkıntı ve yalnızlıktan hoşlanmazlar. Herhangi bir şirkete veya çalıştıkları yerlere olumlu katkıları çok olur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  SARI RENGİNİ SEÇTİN

  Iyimser insanlar açın. Her şeyde sadece olumlu yönleri görmeye çalışırlar, nadiren sıkıntı çekerler ve sıklıkla gülümserler. Saldırganlık ile karakterize değildirler. Bu insanlar iletişimde çok hoşlar, herhangi bir kişiyi desteklemek için kelimeleri nasıl bulacağını bilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  MAVİ RENGİNİ SEÇTİN

  Mavi renk büyük bir entelektüel potansiyeli gösterir. Böyle insanlar iyi gelişmiş bir sezgiye sahiplerdir. Bazen durumu dramatize edebilirler. İletişime kapalı, gürültülü şirketleri sevmezler. Açık havada boş zaman geçirmeyi pek çok şeye tercih ediyorlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  TURUNCU RENGİ SEÇTİN

  Yaşamda çeşitliliği seven yaratıcı insanlardır. Herhangi bir ortama kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Çoğu zaman, kendi fantezilerinin esaretine kapılırlar. Bu nedenle gerçekleşmekte olan şeyin gerçekliğini görmek istemezler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  YEŞİL RENGİ SEÇTİN

  Böyle insanlar kibar, samimi ve temelsizlerdir. Onlar her zaman doğruyu söyler ve birçok arkadaşları vardır. Fakat başarısızlıktan arındırılmış operasyonunun kurbanı olmamak için “hayır” demeyi öğrenmeleri gerekiyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  PEMBE RENGİ SEÇTİN

  Romantik ve hayalperest insanlardır. Onlar gerçekleri süslemeyi, çöküşün bir sonucu olarak yanılsamalar yaratma eğilimindedirler. Artan ilgi ve kalabalık şirketleri severler. Harika bir yaratıcı potansiyele sahipler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın