Bir Maske Seçin Ve Gizlediğiniz Tüm Sırlarınızı Açığa Çıkaralım

8-1.jpg

Hepimiz dünyadan bir şeyler saklıyoruz. Birçoğumuz maskeler takarız, böylece dünyanın bizim hakkımızda bilmesini istemediğimiz şeyleri gizleyebiliriz. Anlaşılmamasından ya da yargılanmasından korkuyor olabiliriz ama hepimiz bir şeyleri saklıyoruz. Gizli düşüncelerimiz, kim olduğumuza ve tercihlerimizin ne olduğuna karar verir. Öyleyse devam edin ve maskenizi alın.

 1. Dünyadan ne sakladığınızı öğrenin.

Bir Maske Seçin Ve Gizlediğiniz Tüm Sırlarınızı Açığa Çıkaralım

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Eğer seçtiğiniz maske buysa, o zaman içsel şehvetini gizleyen türden birisin. Şehvet fiziksel olabilir ya da bir amaç hakkında olabilir, ama onunla ne kadar takıntılı olduğunuzu asla ortaya çıkarmazsınız.

   İsteklerin yanlış anlaşıldığından ve başkalarının sizi  yargılayabileceğinden korkuyorsunuz, bu yüzden onları başkalarından saklıyorsunuz ve hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam ediyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Eğer seçtiğiniz maske buysa, o zaman onların fikirlerini saklayan kişi sizsiniz. Gözünüzdeki kıvılcım, maskeye yansıyan, orijinal fikrinizdir ve birisinin onu çalmaktan ya da niyet etmediğiniz şekilde kullanmasından korkuyorsunuz. 

  Fikirleriniz, hem profesyonel hem de kişisel olarak sizin için en önemli olanı ifade eder ve eğer siz kendiniz çalışana kadar herkesden gizlemek istediğiniz bir şey varsa bu yeni fikrinizdir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Eğer seçtiğiniz maske buysa, o zaman içsel sadeliğini diğerlerinden gizleyen bir türsün. Sen hayatın küçük sevgilerini takdir eden basit bir insansın ve seni mutlu eden küçük şeyler var. 

  Ama başkalarının sizin basitliğinizi bilmesi ve buna dayanarak sizi yargılamasını istemiyorsunuz. Bu yüzden yakınınızdakilerle birlikteyken farklı davranabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Eğer seçtiğiniz maske buysa, o zaman acılarını asla açıklayamayacak bir insansın. Acı çekiyorsun ve incinmişsin ama kalbindeki acıyla körleşmesine rağmen gülümsemeye devam edeceksin. 

  Savaşlarınızın kendinizin olduğunu hissedersiniz ve hiç kimse içinden geçtiğiniz şeyleri gerçekten anlayamaz. Bu yüzden kendinizi kendinize saklıyorsunuz ve dünyaya gülümsüyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Eğer seçtiğiniz maske buysa, o zaman içsel sıcaklıklarını başkalarından gizleyen kişi sizsiniz. Dünyada, güçlü ve soğuk bir görünüm yaratıyorsunuz ama gerçek doğanız, göstermediğiniz sıcak ve nazik. 

  Cömertliğiniz, insanın sıcaklığının değerini anlamayanlar tarafından kötüye kullanıldı ve sizin için nezaketin tekrar verileceğinden korktuğunuz için korkuyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Bu seçmiş olduğunuz maske ise o zaman ne kadar garip olduğunuzu gizleyen türden bir kişisiniz. Benzersiz bir şekilde farklısınız ve kişiliğiniz çevrenizdekilerden farklıdır, ancak başkalarının seni böyle görmesini istemezsiniz çünkü sizi yanlış anlayabileceklerinden korkuyorsunuz. 

  Benzersizliğiniz serin ve yeni ama herkes farklı insanları kabul edemez ve dolayısıyla kendinizi kendinize saklarsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Bu seçmiş olduğunuz maske ise, o zaman herkesten sevginizi gizleyen türden bir kişisiniz. Sevginiz size özeldir, yüreğinizdeki sevgi özel insanlar içindir ve sevginizi ifade etme şekliniz sadece ifade etmek istediğiniz kişi içindir. 

  Yani, kalbinizde sahip olduğunuz sevgiyi dünyaya değil, yalnızca kastedilen kişiye anlatıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8.Numaralı Maskeyi Seçtiniz

  Bu seçmiş olduğunuz maske ise, o zaman iç dünyanızı oldukça iyi gizleyen bir türsünüz. Tutkulu, ateşli, ham ve vahşisin, ama herkes senin vahşi tarafını idare edemez ve herkes içsel benliğinizle ne kadar iç içe olduğunuzu takdir edemez. 

  Bu yüzden düşüncelerinizi kendinize saklayın ve tutkulu özünüzü, gerçekte ne kadar sürdüğünüzü gerçekten anlamayanlardan gizleyin.  Sonuçlarınızı Paylaşın