Seçtiğiniz Kartta Önümüzdeki Üç Gün İçin Sihirli Bir Mesaj Bulacaksınız


Bakalım önümüzdeki üç gün boyunca Evren bizim için neler saklayacak. Size en çok hitap eden bir kartı seçin.

Bir Kart Seçin

Seçtiğiniz Kartta Önümüzdeki Üç Gün İçin Sihirli Bir Mesaj Bulacaksınız
1.Kartı Seçtiniz
Seçtiğiniz kart, kendinizi aşırı zorladığınız, çok çalıştığınız ve çabalarınızın asıl odak noktasını kaybettiğiniz anlamına gelir. Net bir hedef yerine alışkanlıktan çıkmaya çalışıyorsunuz. Evren sizden durmanızı, odak noktanızı değiştirmenizi, bazı şeyleri yapmayı bırakmanızı istiyor. Oyun oynamak, rutinin baskılarını serbest bırakmanıza ve neyin önemli neyin önemli olmadığını anlama yeteneğinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır. Oyun, kalp çakrasını açar ve yaratıcı ruhun daha yüksek bilgeliğin kaynağına erişmesine izin verir. Oyunlarınız temiz havada fiziksel aktivite ile ilgiliyse, ilave oksijen yeni fikirlerin ortaya çıkması için olumlu bir faktör olacaktır.
2.Kartı Seçtiniz
Sanki çoktan gerçekleşmiş gibi hemen dileğinizi söyleyin. Daha sonra kalbinizde dileğinizin gerçekten gerçekleştiğini hissedin. Ve şimdi sihirli an geliyor. Sessiz bir yerde oturun ve arzunuzun gerçekleştiğini tüm varlığınızla hissedin. Sonra bu hediye için minnettarlığınızı ifade edin ve minnettarlığınızı kocaman bir balon gibi doğrudan havaya bırakın.
3.Kartı Seçtiniz
Tamamen hazır hissetmeseniz bile, bu kart size geleceği üretken bir şekilde inşa etmeye başlamak için en iyi zamanın o an olduğunu söyler. Hem büyük hem de küçük herhangi bir adım atarak, hayallerinize doğru istikrarlı bir şekilde ilerlemeniz tavsiye edilir. Hayattaki görevinizle ilgili olmayan her şeyi bir kenara bırakın. Zamanınızın çoğunu öncelikli hedeflere ayıracak şekilde düzenleyin. Başkalarını güçlendirin veya birinin size yardım etmesini sağlayın. Sorumluluklarınız yerine getirilmeye başlayacak ve daha mutlu hissedecek, öz saygının artmasının keyfini çıkaracak ve nihayetinde bolluk çekeceksiniz.

Share your Results:

Seçtiğiniz Kartta Önümüzdeki Üç Gün İçin Sihirli Bir Mesaj Bulacaksınız

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı