Doğdunuz Ay, Kişiliğiniz Hakkında İpucu Veriyor

unnamed-768x433-1.png

Haydi Başlayalım!!!

 1. Doğduğunuz Ayı Seçin...

  1. OCAK
  2. ŞUBAT
  3. MART
  4. NİSAN
  5. MAYIS
  6. HAZİRAN
  7. TEMMUZ
  8. AĞUSTOS
  9. EYLÜL
  10. EKİM
  11. KASIM
  12. ARALIK

Doğdunuz Ay, Kişiliğiniz Hakkında İpucu Veriyor

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  OCAK AYINDA DOĞDUNUZ

  Zaman zaman inatçı ve yorucu biri olabiliyorsunuz. Ama genelde hırslı ve ciddi birisiniz. Öğretmeyi ve öğrenmeyi seviyorsunuz. Her zaman insanların kusurlarına ve zayıf yanlarına bakarak, onları tanımaya çalışıyorsunuz. Çalışkan ve üretkensiniz. Planlı birisiniz, her şeyi organize etmekten keyif duyarsınız. Aynı zamanda hassas ve derin düşüncelere sahip birisiniz. Heyecanlı ve gergin olmadığınız zamanlar dışında genelde sessizsiniz. Genel olarak hastalıklara dirençli olsanız da vücudunuz gribe karşı oldukça savunmasız. Romantiksiniz ama sevginizi ifade etmekte güçlük çekiyorsunuz. Çocukları seviyorsunuz, sadıksınız. Büyük sosyal yeteneklere sahip birisiniz. Paranızı temkinli harcıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  ŞUBAT AYINDA DOĞDUNUZ

  Hem gerçekçi hem de hayalci birisiniz. Akıllı, çekici, biraz sinirli ve utangaçsınız. Mütevazi bir duruşunuz var. Dürüst ve sadıksınız. Hedeflerinize ulaşmada son derece kararlı adımlar atıyorsunuz. Sınırları değil özgürlüğü seviyorsunuz. Çok hassassınız ve kolayca inciniyorsunuz. Ama bir o kadar da çabuk sinirleniyorsunuz; sadece bunu hemen göstermiyorsunuz. Gereksiz şeylere vakit harcamayı sevmiyorsunuz. Arkadaş edinmeyi seviyorsunuz ama bunu dışarıdan belli etmemeye çalışıyorsunuz. Cesur, inatçı ve hırslı birisiniz. Eğlenmeyi ve dinlenmeyi seviyorsunuz. Kendi içinizde romantiksiniz. Batıl inançları gülünç buluyorsunuz. Duygularınızı gösterebilmeye çalışıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  MART AYINDA DOĞDUNUZ

  Çekici ve sevgi dolu birisiniz. Dürüst, cömert ve sempatiksiniz. Barış ve huzuru seviyorsunuz. Başkalarına karşı hassassınız. Güvenilir birisiniz. Nezaketi elden bırakmıyorsunuz. Çabuk sinirlenip, kötü olaylar sonrası kin tutma gibi kötü bir huyunuz var. Hayal kurmayı ve seyahat etmeyi seviyorsunuz. Müziksel açıdan yeteneklisiniz. Ev dekorasyonuna önem veriyorsunuz. Bazen aceleci kararlar alabiliyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  NİSAN AYINDA DOĞDUNUZ

  Çok aktif ve dinamiksiniz. Kararlı birisiniz ama bazen çabuk pişman olabiliyorsunuz. Sevecen birisiniz. Güçlü bir zihniyete sahipsiniz. İnsanların sorunlara koşup onlara yardımcı olmayı seviyorsunuz. Cesur ve maceracı birisiniz. Yanınızdakileri de motive ediyorsunuz. Genellikle baş ve göğüs hastalıklarından muzdarip oluyorsunuz. Yalnızca ilişki yaşadığınız kişiye çekici tarafınızı gösteriyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  MAYIS AYINDA DOĞDUNUZ

  İnatçı, cesur, iradeli ve yüksek motivasyonlu birisiniz. Net düşüncelere sahipsiniz. Başkalarının dikkatlerini çekmeyi seviyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel olarak güçlü birisiniz. Hayal etmeyi seviyorsunuz. Edebiyata, sanata ve seyahate düşkünsünüz. Evde oturmayı sevmiyorsunuz. “Çocuk değil kariyer yapacağım” diyenlerdensiniz. Genelde kulak ve boyun hastalıklarından muzdaripsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  HAZİRAN AYINDA DOĞDUNUZ

  Başkalarına iyilik yapmayı seviyorsunuz. Kibar ve yumuşak sözlü birisiniz. Çok düşünüyorsunuz. Hassas, arkadaş canlısı ve konuşkan birisiniz. Kolayca inciniyorsunuz. Giyiminize özen gösteriyorsunuz. Duygularınızı dışarıya pek belli etmiyorsunuz. Genellikle soğuk algınlığından muzdaripsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  TEMMUZ AYINDA DOĞDUNUZ

  Eğlenceli ama bir o kadar da anlaşılması zor birisiniz. Heyecanlı ve gergin olmadığınız zamanlarda sessizsiniz. Kendinizle gurur duyuyorsunuz. Kolayca empati kuruyorsunuz. Duygusalsınız. Size yapılan yanlışları bağışlarsınız ama asla unutmazsınız. İnsanları gözlemleyip fikir ediniyorsunuz. Yalnız olmayı seviyorsunuz. Genellikle mide problemlerinden muzdaripsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  AĞUSTOS AYINDA DOĞDUNUZ

  Şakacı, sevecen, cesur ve korkusuz birisiniz. Liderlik özelliklerine sahipsiniz. Hem cömert hem de biraz egoistsiniz. Övülmeyi seviyorsunuz. Sevdiklerinizi çok kıskanıyorsunuz. Hayal etmeyi seviyorsunuz. Müzikte ve yazı yazmada iyisiniz. Romantik, güvenilir ve karşınızdaki dinlemeyi bilen birisiniz. Hastalıklara karşı zayıf bir vücut direncine sahipsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  EYLÜL AYINDA DOĞDUNUZ

  Tatlı dilli ve uzlaşmacı birisiniz. Dikkatli, temkinli ve organize bir insansınız. Karşınızdaki kişilerin hatalarını belirtmeyi, eleştirmeyi seviyorsunuz. Ama eleştirirken dilinize biraz dikkat etmelisiniz. Genelde sessiz birisiniz fakat konuşunca, iyi konuşuyorsunuz. İnatçı, endişeli ve detaycısınız. Kendinizden çok eminsiniz. Kibar ve sempatiksiniz. İyi bir hafızaya sahipsiniz. Her zaman öğrenmeyi seviyor, bilgi peşinde koşuyorsunuz. Kendinizi motive ediyorsunuz. Kendinize vakit ayırmayı, spor yapmayı ve seyahat etmeyi seviyorsunuz. Duygularınızı pek göstermiyorsunuz, bastırıyorsunuz. İlişkilerde çok seçicisiniz. Sistematik birisiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Test sonucu

  EKİM AYINDA DOĞDUNUZ

  Oldukça hayalci birisiniz. Çok güçlü gözlem yapıyorsunuz. Sizi seven insanlarla sohbet etmeyi seviyorsunuz. Hem içsel hem fiziksel güzelliğe önem veriyorsunuz. Çabuk sinirleniyorsunuz. Arkadaşlarınızı önemsiyorsunuz. Kolayca kırılıyorsunuz fakat bunu çabuk atlatıyorsunuz. Başkalarının ne düşündüğünü pek önemsemiyorsunuz. Duygusal ve kararlı birisiniz. Seyahat etmeyi, sanat ve edebiyat ile ilgilenmeyi seviyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Test sonucu

  KASIM AYINDA DOĞDUNUZ

  Kafasında birçok düşünce dolaşan, anlaşılması zor birisiniz. Hep ileriyi düşünürsünüz. Sıradışı fikirler üretirsiniz. Keskin ve güçlü gözlemleriniz vardır. Sessiz, sevimli, cesur, cömert ve inatçı birisiniz. Asla pes etmiyor, tahrik edilmezseniz pek sinirlenmiyorsunuz. Yalnız kalmayı seviyorsunuz. Sevgi duygularınız derindir. Yüksek yetenekleriniz vardır, başarısızlığa tahammülünüz azdır. Duygularınızı kontrol etmekte bazen zorlanıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Test sonucu

  ARALIK AYINDA DOĞDUNUZ

  Sadık, cömert, çekici ve milliyetçi birisiniz. Biraz sabırsız ve aceleci birisiniz. Sosyal olarak aktif birisiniz. Övülmeyi ve sevilmeyi seviyorsunuz. Dürüst ve güvenilirsiniz. Övülmeyi sevseniz de egoist biri değilsiniz. Kısıtlamalardan hoşlanmıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın