Bir Resim Seç Ve Geçmiş Yaşamda Kim Olduğunu Öğren

Hayatın her alanında reenkarnasyon ilkelerini gözlemliyoruz: doğanın döngüleri, gece ve gündüz, güneşin, dünyanın, ayın ve güneş sisteminin döngüsel hareketi. Ayrıca her gün çevremize yansıyan reenkarnasyon ilkelerini de görüyoruz: bir bitki büyür, ölür ve tohumlarını bırakır. Tohumları toprağa gömülür, filizlenmeye başlar ve yeni bir hayat yeniden doğar.

Reenkarnasyon veya yaşamın yeniden doğuşu, her gün farklı şekillerde çevremizde gerçekleşir. Belki de bu yüzden çoğumuz için reenkarnasyon sezgisel bir şeydir, doğanın kendisinde yankılanan bir şeydir, yaşamın özüdür. Ayrıca hayatımızın ve bizi çevreleyen her şeyin temel bir kalıp izlediğini görüyoruz; Değişim, büyüme, dönüşüm ve evrimdir. Hayatın tamamının farklı oran ve hızlarda bir olgunlaşma sürecinden geçtiğini görüyoruz. Bu nedenle, çoğumuz için, ruhun reenkarnasyon süreci aracılığıyla olgunlaşma süreci, yaşamdaki diğer herhangi bir olgunlaşma süreci kadar içgüdüsel ve temel olarak doğru geliyor.

Reenkarnasyona inanıyor musun? Eğer öyleyse, muhtemelen geçmiş yaşamda nasıl bir insan olduğunu merak etmişsindir. Bu test, bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmene yardımcı olabilir.

Bir resim seç ve geçmiş yaşamda nasıl bir insan olduğunu öğren.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve Geçmiş Yaşamda Kim Olduğunu Öğren
1.Resmi Seçtin
Geçmiş bir yaşamda, kendini bilge olarak ayırt ettin. Bilgeliğin ve farkındalığın birçok insanın hayatlarında olumlu yollar bulmasına yardımcı oldu. Sevginin gücüne inandın ve bu nedenle hayatında hiçbir önyargıyı kabul etmedin.Cömertlik, ana niteliklerinden biriydi ve şimdiki yaşamında bunu her zaman sürdürürsün. Geçmiş bilgeliğinden en iyi şekilde yararlanmak için altıncı hissini geliştirmeyi ve kullanmayı öğrenmelisin.
2.Resmi Seçtin
Geçmişte çok farklı bir hayat yaşadın, dünyaların geçişlerinde arabulucu rolünü oynayabildin. Asıl görevin insanları yaşamdaki davranışlarına göre farklı boyutlara ayırmaktı.İnsanların ruhlarıyla temas halinde olduğun için şu anki yaşamında çevrendekileri okuma 'armağanı'na sahipsin. Bu sayede hayatındaki en sağlıklı şirketleri tercih edebilirsin. Sadece yargılara dikkat etmelisin. İnsanlarla tanışmadan önce onları etiketlemek için acele ettiğimizde, güçlü bağlantılar kurmak için fırsatları kaçırma riskiyle karşı karşıya kalırız.
3.Resmi Seçtin
Geçmiş yaşamında sanatla uğraşan biriydin. O kadar iyi tanınıyorsun ki, çalışmaların tüm dünyada halka açıldı. Çevrendeki her şeyde eşsiz detayları görme ve eşsiz güzellikte eserler yaratma fırsatı buldun.Bu sanatsal miras hala içinde var ve eğer kendini buna adarsan, mevcut yaşamında bu yeteneği uyandırabilirsin.
4.Resmi Seçtin
Geçmiş yaşamında birçok yeteneğin vardı. Beynin bir bilgisayar kadar hızlı çalıştı ve hiç kimsenin yapmadığı şekilde hesaplamalar yaptın, farklı kalıpları anında analiz ettin.Bugün hala sayılara ve elektronik aletlere olan hayranlığın var. Mesleğini takip etmeye karar verirsen, yaşam tarzları doğal olarak sana açılacaktır.
5.Resmi Seçtin
Önceki hayatında insanlara rehber oldun. Bir öğretmen olarak çalışmış, bilgini alçakgönüllülükle gelecek nesillere aktarmış olabilirsin.Kişisel çıkarları olmadan bilgiyi aktarmaya istekli insanlara ihtiyaç duyduğumuz şu anki yaşamında kendini bilgiye adamak çok faydalı olabilir. İnsanları büyüleme ve tavsiyelerine kendiliğinden uymalarını sağlama yeteneğine sahipsin.
6.Resmi Seçtin
Geçmiş bir yaşamda, insanları geleceklerine hazırladın. Altıncı hissinden ve geleceğinle ilgili vizyonundan oldukça ilham alan bir falcı veya sihirbaz olabilirsin.Mevcut yaşamında altıncı hissin daha da gelişmiştir ve olayları daha kesin bir şekilde tahmin edebilirsin. Bu çok nadir hediyeyi kullandığından emin ol ve başkalarıyla paylaş. Kesinlikle bir ruhsal şifacı olabilirsin.

Share your Results: