Sizin İçin Gizli Bir Mesajı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kart Seçin

Seçmiş Olduğunuz Bir Kart Size Bir çok mesaj iletebilir. Şimdi Derin bir nefes alın ve 15 saniye boyunca resimdeki kartlara bakın ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği bir kartı seçin

Bir Kart Seçin

Sizin İçin Gizli Bir Mesajı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kart Seçin
1.Kartı Seçtiyseniz
Tüm potansiyelinizi fark etmeniz ve dünya için iyi bir güç olmaya karar vermeniz istenir. Farkında olun veya olmayın, büyük bir ruhsal arayışa başlıyorsunuz. Ruhunuz sizi gerçekte kim olduğunuzu ve bu yaşamı elde etmek için buraya hangi amaçla geldiğiniz hakkında birçok keşfe yönlendiriyor. Her birimiz, özellikle bizim için özel olarak tasarlanmış ve en yüksek potansiyelimize ulaşmamız için tasarlanan eşsiz bir yolculuğa sahibiz. Bu arayış sırasında, Dünya üzerindeki amacınıza önemli bir bakış açısı kazanacaksınız. Birçoğu için, bu yolculuk, hayatın anlamı ve amacı hakkında daha fazla netlik ve somut cevaplar arzusu doğuran karışıklık ve çatışma dönemlerine girecektir. Bu manevi yolculukta, bilgelik, aydınlanma ve kişisel gücünüzün gelişmiş hissini kazanacaksınız. Bu yolda ilerlerken, yolculuğa devam etmek için bir noktaya dikkat edin ve yolunuza çıkabilecek dikkat dağınıklıklarına karşı tedbirli olun. Bu kart, enerjinize sahip olmanız konusunda daha az odaklanmanızı ve daha çok var olmaya odaklanmanızı istiyor. Ruhsal gelişiminizi, meditasyon gibi düzenli uygulamalarla güçlendirilebilirsiniz.
2.Kartı Seçtiyseniz
Bu kart okuma, araştırma ve eğitim, kariyeriniz hakkında güven ve netlik kazanmanıza yardımcı olur. Bu resim, kariyer yolunuz hakkında emin olmak için ek bilgilere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Neyse ki, melekler size bu konuda açık bir şekilde rehberlik ediyorlar. Lütfen ders alma, rehberlik alma, kitap okuma ya da başka araştırma ve çalışma biçimleriyle ilgili yinelenen fikirlerinizi ve hislerinizi dikkate alın. Ayrıca, destekleyici şekilde bulunduğunuz noktadan işaretler alıyorsunuz. Örneğin, birkaç kişi aynı kitabı size kısa bir süre içinde önerebilir, bu da meleklerin rehberliklerini diğer kişilerin mesajlarıyla size ulaştırdığını gösterir. Sıkça bahsedilen kitap, film, konum veya başka bir fikirde sizin için önemli bir şey var. Melekler sizin için bilgi kapısını açtılar; ve şimdi bu kitabı okuyarak, o filmi seyrederek, o dersi alarak ya da o yeri ziyaret ederek hediyelerini kabul etmek size kalmıştır.
3.Kartı Seçtiyseniz
Yaptığınız şeyleri yapmaya devam edin çünkü işe yarıyor. Duygularınızdan ve planlarınızdan şüpheleniyorsanız, bu kartı seçmeniz, meleklerin sizi mevcut hayallerinize ve hedeflerinize devam etmenizi teşvik etme biçimidir. Sadece bir hayal kurma eylemi, hayatınıza tutku ve anlam katar. Şimdi, hayallerinizle ilgili olumlu adımlar atmanın tam zamanı. Zihninizi ve vücudunuzu birkaç derin nefesle merkezleyerek başlayın. Gözlerinizi kapatın yalnız ve sessiz kaldığınız zaman meleklere Lütfen açıkça İlahi yaşam amacımla ilgili işaretler, rehberlik, motivasyon, destek ve ilham verin. Bu talebi yaptıktan sonra aldığınız düşünce ve duygulara dikkat edin. Meleklerinizle bir takım halinde çalışarak, daha fazla bilgi için bir açıklık isteyin ve ardından bu rehberliği olduğu gibi izleyin.
4.Kartı Seçtiyseniz
Açık bir yürekle yaşamak, dünyayı sevme yeteneğine sahip cesur ruhlar içindir. Bu kart size ateşi getiriyor. Kalbinizdeki ateş, hayatınızda karanlık, zorlu zamanlarda olduğunuzda, iç iradenizin gücüyle kendinizi zorladığınızda,yenilgide çöken, reddedilme ya da terk edilme duygularında boğulmaktan ziyade, İlahi yardımlara ulaşmak için bizi besleyen şeydir. Bu kart rehberlerinizle gerçek, besleyici ve elle tutulabilir bir şekilde bağ kurmaya çalışan ruhun koruyucusudur. Bu ruh, İlahi'yi, güç oyunları oynamaktan veya dünyayı yönetmekten daha fazlasını bilmek ister. Bu ruh, bilmediği bütün saçmalıkları kesmek ister ve önemli bir hakikat yaşar. İçinizde bu mistik kalbi tutuyorsunuz, sevgiliniz veya eşiniz,ruhsal tutkunuz için takdirle size geliyor. Eğer içsel bilgeliğinizi belirli bir durumda onurlandırmamanızdan korkuyorsanız, bu kart size rahatlamanız gerektiğini söylüyor. Artık ruhsal gücünüz güçleniyor. size ulaştığınız sınırsız ilahi kaynakları, zarafetiyle hatırlatıyor. Sevginin İlahi olan için ruhsal bir ateş yakmak olduğunu ve bu ateşin kalbinizde tutulduğunu hatırlatıyor. Güç ve zaferlerle dolu yaşayan ilahi bir ateşiniz var ve hiçbir şey sizin ışığınızı ya da ruhunuzu bastıramayacaktır. Bu mesajla ilişkilendirmeyi zor buluyorsanız, tutmanız gereken bir durumla ilgili tutkunuzu gevşetmeniz istenir. Ateşin yanmasına izin vermek tamamen dürüst olmak, kendinizi ya da gerçek hislerinizi saklamak anlamına gelmez. Bu, kuşku duymaktan ve korkmak zorunda olmadığınızı düşünmeden cüret etmek anlamına gelir. Bunu henüz yapmaya hazır hissetmiyorsanız, sorun değil. O yere doğru zamanda ve doğru şekilde ulaşacaksınız. Kendinize güvenin.
5.Kartı Seçtiyseniz
Nadir bir ödül size verilecektir. Evren, kalbinizin en tatlı hayallerinin gerçekleşeceğini doğrulamaktadır. Güveniniz ve iyimserliğiniz sayesinde, evrenin size en çok hak ettiğiniz bir hediyeyi vermesini kolaylaştırın. Nadir bir ödül, onu elde etme çabasına değer. Çabalarınızın sevgi dolu bir disiplini de içermesi gerekecek. Sevgi dolu disiplin, dünyayı kendi isteğinize göre bükmeye çalışmaktan ziyade, almak istediğiniz şeyin ruhuna uyum sağlamak için kendinizi okumanızla ilgilidir. Zorlamak için çabalamak yerine, güç, güven, ruhsal zeka ve cesaret gerekir. Bir şeyleri korku dolu bir yerden denemek ve zorlamak daha kolaydır, ancak bilinçli olarak seçilmiş teslimiyetle nasıl çekileceğini ve nasıl kazanılacağını öğrenmek daha etkili ve daha güçlüdür. Evrenin sizin için en iyi işi yapmasına izin verin! Bu, hayatlarımız boyunca kendini ifade eden büyük ve cömert bir zekanın varlığına güvenmekle ilgilidir ve eğer buna açıkça güvenirseniz, size büyük hazineler bahşedilir. Melekler zihni zenginlikten refah bilincine kaydırmaya yardım ederler. Burada, değerli hediyeler alabilmemizi, korkuları uzak tutmayı utanç ve suçluluk duygularından kurtulmanıza yardım ederler. Hayatınıza girdiklerinde, yolunuza giden bir bolluk işareti getirirler. Bu, kendisini çeşitli şekillerde ortaya çıkarabilir: finansal servet içinde; kariyer fırsatlarında; ilişkilerinde sevgi ya da yaşamın zengin doluluğunda, ruhsal olarak duygusal ve maddi olarak yaşama duygusu olarak.
6.Kartı Seçtiyseniz
Bambu gibi kırılmaksızın bükülmek için hem dayanıklılık hem de esneklik gerekir. o kadar güçlü olmalısınız ki, hayatınızın biçimi, bedeniniz, zihniniz, ruhunuz değişimden geçse bile, her şeyin altında, ebedi, sonsuz bir çekirdek olduğunu fark edin. Bu sizin ruhsal çapanızdır, yaşamın zorlukları sizin üzerinizde sihirli bir şekilde uzaklaşırken başka şekillerde değişmenize ve büyümenize neden olsa da, huzurlu bir hayata sahip olmaktır. Sahip olduğunuz esneklik, dönüşümün ne derece mümkün olduğunu gösterecektir. Bildiğiniz şeyden, kim olduğunuza, yargılamaksızın, geçmişinizi aştığınızı ve bu anda geleceğinize dönüştüğünüzü anlamanın dışında bırakmaya istekli misiniz? Bu, büyük bir cesaret alır, zihnin esnekliği, bu yaşamda halihazırda deneyimlediğinizin ötesinde başka olasılıklar olduğuna inanmanızı sağlar. Bu güç, bilinmeyenin bilinen ve dehşetini yitirmek için yeterli cesareti verir. Bu seçim, dönüştürmeniz için manevi kabiliyetten söz eder. Bu küçük bir değişiklik değildir. Bir kapıdan geçtiğiniz ve geri dönemeyeceğiniz, yaşamı değiştiren bir dönüşümdür. Bu zorlayıcı ve heyecan vericidir. Çok fazla mutluluk vaat ediyor, ama aynı zamanda üzülecek bir kayıpta olacak. Böyle bir dönüşüm sürecinden geçiyorsanız, zaman zaman ne kadar acı verici olabileceğini bileceksiniz. Bu kart bunun sizin için başarısız bir başlangıç ??değil, gerçek bir yeniden doğuş olacağını doğrular. Ne gerekiyorsa sahipsinsiz. Bu çılgın olasılıksız sıçramayı tamamen yeni bir bilince dönüştürebilirsiniz. Bunu yapmak zorundasınız. Tırtılın bir kelebek haline gelmesinin imkansız mucizesi gibi gülünç görünebilir, ama bu sizin kaderinizin bir parçası. Rüya gördüğünüz ya da sizi ileriye doğru çeken şeyin ne olduğunu bilmeden süpürdüğünüz bu radikal değişimin. Kendi yeteneğinizi dönüştürmek için olduğuna inanın. Neler olduğuna güvenin. Küçük hayalleri hayal etmeyin, çünkü çok daha dramatik ve renkli yaratımlar yapabilirsiniz. Tüm yapabileceğiniz şey, olduğunuz şeyin ihtişamına, içinizdeki dönüşümsel zekânın ve gücün ifadesine güvenmektir.
7.Kartı Seçtiyseniz
Hayatınızda derin bir dönüşüm yaşanıyor. Geçmişten gelen sorunları uzlaştırmayı başardınız ve sonuç olarak, gerçek doğanız artık ortaya çıkmaya başlıyor. Bu kart, ruhsal yolculuğunuza devam etmenizi ve kendiniz olmaya devam etmenizi teşvik etmek için burada. Dünyaya sadece siz olmanız için sunacak çok şeyiniz var. Sevgi büyülüdür, çünkü her şeyi dönüştürme gücü vardır. Tuttuğunuz sevgi sadece etrafınızdakilere değil, tüm dünyaya dokunma gücüne sahiptir. Kendi güzelliğinizin farkında olunca, sadece kendinizi güçlendirmekle kalmazsınız, aynı zamanda diğerlerinede bu güzelliği yansıtmaya yardımcı olursunuz. Bu kart, Doğa'ya yaydığı şifa gücüne ve güzelliğine bağlı. Evrenin büyüsünü Doğadakinden daha fazla hissetmek hiçte kolay değil. Doğa, kalbe dokunan huzur, sevgi ve mutluluktan ibarettir. Kendimizin içinde sahip olduğumuz sevgiyi yansıtıyoruz. Kendinizi düzenli olarak Doğa ile çevreleyin. Doğanın Büyülü güçleri, içinizdeki büyüyü yansıtmanıza yardımcı olacak. Önümüzdeki zamanlar hayatınıza şifa getirecek. Ruhsal farkındalığınız derinleştikçe, sizin de olduğunuz her şeyin farkındalığı genişleyecek ve derinleşecek. Bu, sadece sizin tarafınızdan değil etrafınızdaki herkes tarafından hissedilecek olan, yaşamınız üzerinde sihirli bir etki yaratacaktır. Büyü ve güzelliğin bir dönüşüm zamanı, hayatınızda ortaya çıkmaktır. Kelebekler şu anda sizin için güçlü bir sembol; sizi bekleyen dönüşümün simgesi. Gelecek zamanlarda, bir kelebeğin görüş alanınıza her girişinde kendinizi yüreklendirin, çünkü yaptığınız harika ilerlemeyi doğrulayacaktır.
8.Kartı Seçtiyseniz
Bu kart en hızlı dönüşümün, gerçekliğe hemen varabilecek bir düşüncenin netliğinin zamanıdır. Bu gezegendeki en zorlu ve harika zamanlardayız ve bu kart, bilinç dünyaları arasındaki geçişi müjdeliyor. Bu dönüşümün etkisi şimdi yeni gerçekliktir ve yeni enerjileri benimsemeyi ve kucaklamayı reddedenler, tekrar tekrar mücadelede ve mutsuzlukta kendilerini derinden bulacaklardır. Bunun yerine, korkunun cesaretinizi bozmasına ve yapılması gerekenleri yapmasına izin vermeyi reddetme zamanı! Bu an doğru zaman. Şimdi, doğru uğurlu anı yakalamak, doğru zamanı düşünmek, tarihleri ??sormak - ama şimdi bu kartın size söylemek istediği şey harekete geçmenizdir. . Doğru zaman kast edildiği gibi ortaya çıkacaktır. Çok uzun zamandır bu “doğru zaman” fikrini gecikme ve erteleme amaçlı bir taktik olarak kullandınız, çünkü değişimin getireceği şeyden korkuyorsunuz. Değişiklik herşeyi değiştirecek. Fikirleriniz birer birer düşecek, değişecek ve yeniden düzenlenecektir. Doğru zamanı beklemeyi bırakın, çünkü bu eylemin gerçekleşmesi gerekiyor.