Beğendiğiniz Bir Tüyü Seçin Ve Hayatta En Çok Neyi Özlediğinizi Öğrenin!

Seçtiğiniz tüy bu hayatta en çok neyi özlediğinizi size söyleyecektir.

Bir Tüy Seçin

Beğendiğiniz Bir Tüyü Seçin Ve Hayatta En Çok Neyi Özlediğinizi Öğrenin!
1.Tüyü Seçtiniz
Seçtiğiniz tüy, monotonluktan ve rutinden sıkıldığınız anlamına gelir. Rutin işler yapıyorsunuz ve bundan zaten bıktınız. Bu yüzden, farklı renkler dikkatinizi çekti - arzularınızın bir yansıması gibi. Rutin sadece işte olamaz. Kişisel yaşamınızda, çevrenizde vb. kendini gösterebilir. Durumu iyileştirmek için kritik olarak değişime ihtiyacınız var. Aksi takdirde yaşam enerjiniz sizi terk edecektir.
2.Tüyü Seçtiniz
Seçtiğiniz bu tüy, dağınık olduğunuzu ve bir şeye odaklanmak için yeterli enerjinizin olmadığını gösterir. Her şeyi bir kerede üstlenmeye hazırsınız, ancak başladığınız işi bitirmek için yeterli gücünüz yok. Başlangıçta size ilginç ve umut verici görünen şeylerden, çabucak sıkılırsınız veya bazı kusurlar bulursunuz. Dağınık dikkat nedeniyle, hemen göremediklerinizi tekrar görmeye başlarsınız. Daha iyi olmak için kendinizi toparlamanız gerekir.
3.Tüyü Seçtiniz
Bu tüy sizi diğerlerinden daha çok kendine çektiyse, sevgi ve ilgiden yoksunsunuz demektir. Siz çok özenli ve şefkatli bir insansınız, ancak soğuk, duygusuz veya sadece yorgun insanlarla çevrilisiniz, sıcaklığınızı ve şefkatinizi kabul ediyor, ancak karşılığında size hiçbir şey vermiyorlar. Mor, sakinliğin, sevginin ve hassasiyetin rengidir. Bu yüzden bu tüyü sevdiniz Burada üzülmemelisiniz, sevdiklerinizi değiştirmek oldukça zor. Onlara sevgi verdiğiniz gerçeğinden keyif almayı öğrenmelisiniz.
4.Tüyü Seçtiniz
Daha fazla güce ihtiyacınız var. Bu tüyü seçtiniz çünkü hedefinize doğru ilerlemek için yeterli enerjinizin olmadığını hissediyorsunuz. Ne yapacağınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi bilseniz bile, devam edemezsiniz. Tüm süreçler yavaş ilerliyor ve yavaş yavaş hayaliniz için çaba gösterme arzunuzu kaybediyorsunuz. İradenizi bir yumruk haline getirip ikinci bir rüzgarı açmanız veya dışarıdan ilham almanız gerekir, bu size yolu aşmanız için enerji verecektir. Bu tüyde irade, güç ve kararlılığı yansıtan koyu ve soğuk renkler sizi cezbediyordu. Uyuşukluğun üstesinden gelmeniz, bariyeri aşmanız ve ilerlemeniz gerekir. Bunu yaptığınız anda, enerjiniz yükselecektir.
5.Tüyü Seçtiniz
Bu tüyü seçmeniz karmaşıklıklardan bıktığınızı gösterir. Hayattaki birçok şeyin basitleştirilebileceğini düşünüyorsunuz. Her yerde, ilişkilerde, işte, iletişimde, mağazada veya bir yolculukta kısacası her şeyde basitlik ararsınız. Görünüşe göre her şey kasıtlı olarak karmaşıktır, böylece herhangi bir hileyi fark etmezsiniz. Belki de hareketli bir metropolden sakin bir şehre taşınmak sizin için daha iyi olur.
6.Tüyü Seçtiniz
Sürekli değişikliklerden bıktınız, bir haftada, bir yılda ne olacağını bilmemekten bıktınız. Sakinliğe ve dengeye ihtiyacınız var. Net çizgilere sahip bu tüyü de bu yüzden seçtiniz. Hayatta koşuşturmayı bırakmalı, derin bir nefes almalı, ayaklarınızın altında ilerleyeceğiniz ve gelişeceğiniz sağlam bir yol bulmalısınız. İstikrar kazandıktan sonra, huzuru ve uyumu bulacaksınız.