Bir Şemsiye Seç Ve Kendinle İlgili Harika Gerçekleri Öğren

Bu test içgüdülerini test etmene yardımcı olacaktır. Seçtiğin şemsiyenin seninle ilgili hangi ilginç şeyleri ‘söyleyeceğini’ öğren

Tek yapman gereken resme bakmak ve bir şemsiye seçmek! Sezgine güven ve kalbinin sesini dinle!

Bir Şemsiye Seç

Bir Şemsiye Seç Ve Kendinle İlgili Harika Gerçekleri Öğren
1.Şemsiyeyi Seçtin
Böyle bir şemsiye, analitik zihniyete sahip pratik insanlar tarafından seçilir. Dünyayı olduğu gibi kabul ediyor ve hayatında meydana gelen herhangi bir olayı oldukça gerçekçi bir şekilde değerlendiriyorsun. Sorunları kritik noktalarına kadar nasıl müzakere edeceğini ve çözeceğini biliyorsun. Başkalarını dinlersin ama kararı kendine bırakırsın. Çok açık sözlüsün ve herkes bundan hoşlanmıyor. Ayrıca sana yakın olanları rahatsız edecek kadar inatçısın. Bu hayatta çok şey başarabilirsin.
2.Şemsiyeyi Seçtin
Böyle bir şemsiye, gizemli ve açıklanamayan her şeye çekilenler tarafından seçilecektir. Ve bu arada, gizemli olan her şey genellikle hayatında bulunur ve seni etkiler (işaretler, semboller, alametler). Düşünmeyi, olup bitenlerde anlam aramayı, çok okumayı seviyorsun. Aynı zamanda nasıl para kazanılacağını ve nasıl harcanacağını biliyor, bunu da çok güzel bir şekilde yapıyorsun. Doğuştan gelen bir stil anlayışın ve iyi bir zevkin var, bazı şeyler hakkında çok şey biliyorsun ve yemek konusunda seçicisin. Kendi sezgini dinlersen çok şey başarabilen çok yönlü, karmaşık ama ilginç bir kişisin.
3.Şemsiyeyi Seçtin
Böyle bir şemsiye kibar ve açık insanlar tarafından seçilir. Romantikler, hassaslar, savunmasızlar, her şeyi ciddiye alıyorlar, ama göstermiyorlar. Örneğin, geceleri şehirde dolaşmak veya olağanüstü bir yerde şafağı karşılamak, filmlerin dramatik bölümlerinde gözyaşı dökmek, şiir okumak, pencereden düşünceli bir bakış, tiyatroya gitmek ve hayaller. İnsanlarda diğerlerinden biraz daha fazlasını görürsün, böylece diğer kişinin şu anda gerçekten neler yaşadığını kolayca anlayabilirsin. Diğer insanların yeteneklerini kolayca ayırt edebilirsin. Bütün bunlardaki ana şey, çıkarlarını unutmamak ve başkalarının kişisel sınırlarını ihlal etmesine izin vermemektir.
4.Şemsiyeyi Seçtin
Böyle bir şemsiye, spot ışığında olmayı seven insanlar tarafından seçilir. Yalnızlık, sessizlik ve sakin bir hayat onlara göre değildir. Yalnızlığa katlanmaları zordur. Herkese yardım etmeye çalışırsın, bu nedenle çevrene, özellikle de sana yakın olanlara, kendin için istediğin şeyleri maksimumda vermeye çalışırsın. Bu tür çok fazla insan var, ancak çevrelerindekiler buna zaten alıştı ve herkesin iletişimi için kendi yolu var. Ancak sen olumlu duygular, iyi bir ruh hali ve aktif yaşam tarzı kaynağısın, sadece seni görenler bile tüm gün boyunca enerji alabilir.
5.Şemsiyeyi Seçtin
Böyle bir şemsiye, iş dünyası tarafından seçilir, kıyafetlerde klasikleri tercih eden rasyonel insanlar, akıllı ve kendine güvenenler. Plana göre her şeye sahip olmalılar, her şey raflara yerleştirilmelidir: gardıropta, çantada ve kafada. Bazen bu insanların duygusuz ve çok ciddi olduklarına dair bir his vardır, ancak bu temelde yanlıştır. Sadece her şeyin bir zamanı var. İşlerinde eşitleri olmadığı için eğlencede onlara ayak uyduramazlar: Pek çok kişinin hayal bile edemediği bir şekilde nasıl rahatlayacaklarını bilirler. Bu tür insanlar büyük potansiyelin taşıyıcılarıdır: çok şey yapabilirler, çok isteyebilirler ve çok şey alabilirler.
6.Şemsiyeyi Seçtin
Böyle bir şemsiye, enerjinin kaynadığı ve iyimserliğin ölçüsüz olduğu kişiler tarafından seçilir. Bu tür insanlar dünyadaki güneş ışınlarıdır. Her zaman ısınacaklar ve enerjilerini başkalarıyla paylaşacaklar. Her zaman, ilk bakışta, en kasvetli ve en nemli günün bile neşeyle doldurulabileceği yerde iyi görmeyi başarırlar. Aktif ve duygusal insanlardır. Her zaman şirketin ruhu ve partinin yıldızı olacaklar.

Share your Results: