FAVORİ KARTINIZI SEÇİN VE GÜÇLÜ MESAJINIZI ORTAYA ÇIKARIN

Olumlu bir değişim için motivasyona ihtiyacınız olabilir.

Yakın gelecekte hayatlarımızda neler olacağını bilmek isteyebilirsiniz. O halde bir kart seçin ve güçlü mesajınızı ortaya çıkarın…

Bir Kart Seçin

FAVORİ KARTINIZI SEÇİN VE GÜÇLÜ MESAJINIZI ORTAYA ÇIKARIN
1.Kartı Seçtiniz
KUVVET MESAJIYaşamımızda meydana gelen her bir durumu seçemeyeceğimiz açıktır, ancak kesinlikle onlara nasıl tepki vereceğimizi seçebiliriz.Sizi öfke, umutsuzluk ya da acı gibi sınırlayan duygular vardır ve daha iyi bir insan yapan ve ilerlemenizi sağlayan iyimserlik, sevgi ve inanç gibi duygular vardır.Sonunda, yaşamak istediğiniz duyguların ve yaşam olaylarının önünde ele alacağınız tavırların kararı sadece sizindir, ama her zaman ne olduğunuzu çektiğinizi unutmayın.Eğer sevgiyi seversen, sevigiyi çekersiniz, mutlu olursanız mutluluğu çekeceksiniz, eğer herşeyin hayatınıza gelmesini istiyorsanız, zihninizi ve dünyanızı olumlu ve neşeli jestlerle doldurduktan sonra evrenin bolluğunu ve ışığını göreceksiniz.
2.Kartı Seçtiniz
AŞK MESAJIŞu an nasıl hissediyorsunuz ve nasıl hissetmek istersiniz? Zihniniz, düşüncelerinizi yansıttığınız büyük bir film ekranı gibidir. Gerçekten harika olan şey, yansıttığınız bu düşüncelerin her zaman gerçek dünyada kendini göstermenin bir yolunu bulacağıdır.Düşünceleriniz olumluysa, onları düşünmeye devam edin. Etrafınızdaki insanlara her gün uyumadan önce, gününüzde yaşanan iyi şeyler için teşekkür edin.Bu basit eylem, dünyanızı ve tavrınızı dönüştürmek için gerekli güce sahiptir. Kollarınızı açmak ve evrenin size vermeye istekli olduğu tüm harika şeyleri almanın zamanı geldi, şimdi mutlu olma zamanı!
3.Kartı Seçtiniz
DEĞİŞİM MESAJIBu kart, mutlu olmanın hayatınızın her günü alınması gereken, sizi çevreleyen koşullara bağlı olmayan bir seçim olduğunu, ancak kesinlikle sizin yapabileceğiniz durumlar olmasına rağmen, size hatırlatmak için hayatınıza geliyor. Değişim, her zaman başka bir şekilde yaşama olasılığınız olacaktır.Mutlu olmak için zamanınız var, ve eğer böyle düşünürseniz, bazı şeyleri görmenin yolunu değiştirmenin zamanı gelmiştir. Hayatınızda hiçbir sorun yoktur, sadece üstesinden gelmeniz gereken zorluklar vardır.Hayal kırıklıkları, her yeni günün bir öncekinden daha iyi olacağı inancıyla değiştirilecek ve şimdi hayatınız harika olsa da, en iyisi henüz gelmeyecek.