Tek Bir Soruyla Burcunu Tahmin Edebilecekmiyiz?

 1. Sana en yakın dizi kahramanını seç ve burcunu söyleyelim!

  1. Jon Snow
  2. Akbaba
  3. Temmuz
  4. Arya Stark
  5. Hilal
  6. Cesur Alemdaroğlu
  7. Özge
  8. Harun
  9. Zülfikar
  10. Firdevs Yöreoğlu
  11. İsmail Abi
  12. Can Manay

Tek Bir Soruyla Burcunu Tahmin Edebilecekmiyiz?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Bizce Sen Aslan Burcusun!

  Aslan burcunun en temel özellikleri olan yiğitlik, asalet ve sağlam görüntü sende mevcut! Çevrende hemen farkedilen güçlü yapın ve asla şüpheye düşürmeyecek sıcak kalbinle bizce sen aslan burcusun!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Bizce Sen Oğlak Burcusun!

  Detaycı karakterin sebebiyle sık sık kuruntulara kapılarak depresyona girmeye meyilli bir yapın var. İş hayatında verdiğin aşırı önem sebebiyle insanlar ilişki kurmakta zorlanıyorsun. Güçlü iradenle sen tam bir oğlaksın!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Bizce sen başak burcusun!

  Başak burcunun en belirgin özelliği akıllı olmalarıdır. Doğruyla yanlışı kolaylıkla ayırt edebiliyor ve her zaman doğru kararlar veriyorsun. Durumları karşılaştırarak fikir sahibi oluyorsun. Aklını kullanmakta üstüne yok!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Bizce sen yay burcusun!

  İdeallerin senin için birinci sırada! Özgürlüğüne olan düşkünlüğünde ikinci sıranda! Dışardan kolaylıkla gözlemlenebilen enerjin ile sen yay burcusun!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Bizce sen koç burcusun!

  Herkes tarafından açık sözlülüğünle tanınıyorsun. Hareketliliğin ve aceleci tavırların seni oldukça şirin gösteriyor. Aceleci yapından dolayı olaylar karşısında hızlıca harekete geçiyorsun!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Bizce sen yengeç burcusun!

  Karşılaştığın olaylara karşı tepkini zaman kaybetmeden gösterme taraftarısın. Ayrıca kimsenin ilk bakışta göremediği bir duvarın var. Kendini güvende hissetmeyi seviyorsun. Cesur Alemdaroğlu ile de ortak olan bu karakteristik özelliklerinden dolayı bizce sen yengeç burcusun.
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Bizce sen kova burcusun!

  Bir çok olay karşısında vereceğin kararı deneme yanılma yöntemiyle buluyorsun. Özgün karakterin ve hareketlerin çevrendekiler tarafından kolayca görülebiliyor. Ayaklarını her zaman yere bastığından emin olmak istiyorsun.
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Bizce sen terazi burcusun!

  Tüm burçlardan daha zarif ve kibar olduğun tartışmasız! Güzellik ve sevgi ile donatılmış karakterinle adalet yanlısı bir terazi burcusun! Kaba olmaktan nefret ediyorsun. Kibarlık kazanacak!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  Bizce sen Boğa burcusun!

  Ooo hoşgeldin Zülfikar kardeş! Tüm burçlar arasında en azimlisi olarak bilinen boğa burcunun özelliklerine sahipsin. Tuttuğunu kopartan yapın ve karşı gelinemez gücün ile sen tam bir boğa burcusun!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Test sonucu

  Bizce sen ikizler burcusun!

  Karşılaştığın çeşitli olaylar karşısında verdiğin akıllıca ve hızlı tepkiler sayesinde bir çok durumdan kolaylıkla sıyrılıyorsun. Bu yapın sayesinde değişik ortamlara çok kolay adapte olabiliyorsun. Aslında bu nedenlerden dolayı değişken karakterli olması ile bilinen ikizler burcu ve Firdevs Yöreoğlu ile ortak özelliklerinden dolayı senin ikizler burcu olduğunu düşünüyoruz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Test sonucu

  Bizce sen balık burcusun!

  HOOOP! İsmail Abi ve balık burcunun en büyük ortak özelliği SABIR! Her çevreye kolayca uyabilen, dürüst vicdan sahibi, sadık yapın ile sen bir balık burcusun!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Test sonucu

  Bizce sen akrep burcusun!

  “Kim olacağını seçebilirsin ya da en azından kim olmayacağını?” demiş Can Manay. Gözlemleme yeteneğinin çok üst seviyelerde olduğunu söylememize gerek yok herhalde. Saldırıya geçmeye hazır yapın ve güçlü iradenle sen tam bir akrep burcusun!
  Sonuçlarınızı Paylaşın