Kendinle En Çok Özdeşleştirdiğin Bir Maskeyi Seç Ve Gerçekte Kim Olduğunu Keşfet

Aldığımız kararlar kişiliğimiz hakkında neleri ortaya çıkarır? Gözüne çarpan maskeyi seç ve cevabını al.

Neden belirli kararlar verdiğimizi ve bunların arkasında başkalarına gerçekte kim olduğumuza dair bir fikir veren başka bir şey olup olmadığını hiç merak ettin mi? En beğendiğin bir maskeyi seç ve kim olduğunu öğren.

Bir Maske Seç

Kendinle En Çok Özdeşleştirdiğin Bir Maskeyi Seç Ve Gerçekte Kim Olduğunu Keşfet
1.Maskeyi Seçtin
Bu maskeyi seçtiysen, iletişim için mükemmel bir insan olma ihtimalin var. Kendini ifade edecek kelimeler sana kolayca gelir ve seni zor bir durumdan kurtarmak için her zaman onlara güvenebilirsin. Düşmanların senden korkuyor çünkü konuşmaya başladığında onlara ne kadar zarar verebileceğini biliyorlar. Onları tamamen yok etmek için herhangi bir fiziksel çaba göstermen gerekmez.Ama kelimeleri yanlış bir şekilde kullanmaman gerektiğini biliyorsun. Sadece konuşmak için konuşmuyorsun. Gücünün çok farkındasın ve söylemen gerekeni söylemeden önce her zaman iki kez düşünürsün. Bunların acı ve neşe vermek için kullanılabileceğini anlıyorsun ve bunun veya hangi sebeplerin ilk önce değil, en son geldiğinden emin olmak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyorsun.
2.Maskeyi Seçtin
Bu maskeyi seçtiysen, muhtemelen her zaman eğlenmek isteyen ve başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü umursamayan birisin. Kahkahaları gözyaşlarına tercih edersin ve iyi vakit geçirmek için her fırsatı değerlendirirsin. Her zaman burada ve şimdi varsın ve o tadı her andan çıkarmayı seviyorsun.En iyi özelliğin, zekice komik olman. Bu aynı zamanda son derece zeki olduğunu, çoğu insandan daha akıllı olduğunu gösterir. Şakaları anlamakta çok hızlısın ve kendine gülmekte sorun yaşamıyorsun.
3.Maskeyi Seçtin
Bu maskeyi seçtiysen, büyük olasılıkla maskenin hemen altında biraz öfke gizleyen bir insansın demektir. Sahip olabileceğin öfke tam orada, altında kaynamak üzere ve şişelenmiş her şeyin ne zaman patlayacağını asla bilemezsin.Ancak sergileyebileceğin bu eğilimlere rağmen, aynı zamanda kayıtsız kalmayı da öğrendin. Rahat ve aklı başında kalabilirsin, ancak birinin seni kasten sinirlendirmeye çalışmasından hoşlanmazsın. Seni köşeye sıkıştırırlarsa şaşırırlar çünkü büyük bir güçle geri itersin. Seni iyi tanıyanlar, tehditlerin hiçbir zaman üzerinde işe yaramadığını ve bunu yapanın sadece pişman olacağını bilir.
4.Maskeyi Seçtin
Bu maskeyi seçtiysen, sessizliği gürültüye tercih eden ve o sessizlikte güç bulan birisin demektir. İçinde bir güç olduğunu biliyorsun ve kimsenin sana neler yapabileceğini söylemesine ihtiyacın yok. Bununla birlikte, alçakgönüllülüğünü kaybetmemeni ve kendini beğenmiş olmanı sağlayan doğal bir tevazuya da sahipsin.Doğan gereği çekingensin ve küçük arkadaş çevrenin bir parçası olmayanlara açılmıyorsun. Tüm insanların değerini takdir edemeyecekleri konusunda netsin ve bu nedenle seni olduğun gibi kabul etmeye istekli olanlarla kalmayı tercih ediyorsun. Farklı biri olmanı isteyenler için zamanın yok.
5.Maskeyi Seçtin
Bu maskeyi seçtiysen vazgeçmek senin için bir anlam ifade etmiyor ve başkalarının uzun zaman önce umudunu yitirdiği yerde sebat etmeye devam edeceksin. Durum ne kadar zor olursa olsun devam edebilirsin.Bir şey yapmaya karar verdiğinde, sahip olduğun her şeyi vereceksin. İnsanlar hedefine ulaşmanın imkansız olduğunu düşünürlerse, seni sadece zorlukları sevdiğin için daha fazla zorlarlar. Ama sen de bir takım oyuncusu değilsin ve kendini zorlamayı tercih ediyorsun. Zor bir dönemden geçtiğinde ve çok acı çektiğinde bile mutlu bir maske takacak ve gerçek duygularını gizleyeceksin.
6.Maskeyi Seçtin
Seçtiğin maske buysa, mükemmel bir sezgiye sahip bir insan olman çok muhtemeldir. Bir kişinin gerçekte kim olduğunu bulmakta harikasın ve kendini onların yerine koyacak kadar empatiksin. Sezgi ve empati çok iyi olduğun iki şeydir ve bu sana çok yardımcı olur.Herhangi bir durumu dahil olan diğer kişilerin gözünden görebilirsin ve bu çok önemli bir beceridir. Durum hakkında iyi bir okuma aldığında, bilgini mümkün olduğunda başkalarına yardım etmek için kullanırsın. Senin gibi başkalarını bulmak zor ve birçoğu seni arkadaş olarak görmek için çok şey verebilir.
7.Maskeyi Seçtin
Seçtiğin maske buysa, altın bir kalbe sahipsin demektir. Cömertlik, nezaket ve çevrendekilere faydalı olma arzusu, kim olduğunun ayrılmaz bir parçası olan özelliklerdir. Sen yufka yüreklisin ve ihtiyacı olan birinin yanında olmak için ne gerekiyorsa yapacaksın.En şaşırtıcı olan ise, karşılığında hiçbir iyilik beklemeden yardımını teklif etmendir. Bunu sadece sen olduğun ve kendileri için savaşamayacak durumda olanlar için yapıyorsun.
8.Maskeyi Seçtin
Seçtiğin maske buysa, büyük olasılıkla lider olan bir insansın. Tüm davranışların iyi bir lider olduğunu, takipçilerine doğru yolu gösterdiğini ve bundan asla sapmadığını gösteriyor.Tek başına başarılı olmaktan hoşlanmıyorsun ve mümkün olduğunca uzun süre başkalarına yardım etmeye çalışıyorsun. Kendi başının çaresine bakması için kimseyi geride bırakmaktan hoşlanmıyorsun ve bu da çevrendeki herkesin sevgisine sahip olmanı sağlıyor.

Share your Results: