Totem Hayvanını Seç Ve Gizli Yeteneklerini Keşfet

Her birimiz hayatımızda en az bir kez kendimizi bir hayvanın yerinde hayal ettik. İşte o an bilinçaltın sana totem hayvanın hakkında bilgi verdi. Kızılderililer, bir kişiyi koruyan ve ona belirli karakter özellikleri veren totem hayvanı olduğuna inanıyorlardı.

Senin ruh hayvanın kim?

Bunu hesaplamak için şu adımları izlemen gerekir:

• Rahatla ve zihnini yabancı düşüncelerden arındırmaya çalış.
• Mevcut hayvanların resmine bak.
• İçsel hislerine odaklan.
• Bu hayvanlardan hangisi olmak isterdin?

Bir Hayvan Seç

Totem Hayvanını Seç Ve Gizli Yeteneklerini Keşfet
1. Ayı Seçtin
Sen gerçek bir koruyucusun! Her zaman zayıf ve savunmasızın yanındasın. Yardımı asla reddetmiyorsun. Çok cesur bir insansın. Gizli yeteneklerine gelince - bu iyileşme yeteneğidir. Seninle konuşan insanlar ruhsal yaraları iyileştirir. Manevi uygulamalara yönelirsen, fiziksel rahatsızlıkları da iyileştirebilirsin.
2. Kelebek Seçtin
Her duruma nasıl uyum sağlayacağını ve tüm zorlukların kolaylıkla üstesinden gelmeyi biliyorsun. Yaratıcı alandaki eşsiz yeteneğini belirtmekte fayda var. Onu geliştirirsen, benzeri görülmemiş yüksekliklere ulaşacaksın. Kendini ve duygularını nasıl ifade edeceğini ve onu sanata dönüştürmeyi biliyorsun. Fikirlerine tutunmak ve ne olursa olsun onları hayata geçirmeye çalışmak önemlidir!
3. Kedi Seçtin
Zarafet, zeka, doğal çekicilik - hepsi seninle ilgili! Her şeyi kendi başına nasıl başaracağını bilen bağımsız bir insansın. Başkalarının senin hakkında ne düşündüğüyle ilgilenmiyorsun ve bu senin gücün. Başkalarını nasıl kazanacağını biliyorsun. Aynı zamanda, başkalarını manipüle etme yeteneğine sahipsin. Harika bir sezgin var! Bu senin gizli gücün onu mutlaka kullan.
4. Fare Seçtin
Sen bir aile insanısın ve senin için en önemli şey insani değerlerin korunmasıdır. İnsanları sıcaklık ve özenle nasıl kuşatacağını biliyorsun. Bu nedenle, herkes sana çekilir ve parlak nezaket ışınlarında banyo yapmak ister. Bu dünyaya ışık getirerek sıradan yaşamdan daha fazlasını kazanırsın. Gücün şefkattir! Kalbinin sesini dinleyerek zirvelere ulaşabilirsin.
5. Karga Seçtin
Keskin bir zihnin var! Her adımını nasıl hesaplayacağını bil ve asla hata yapma. Çok akıllısın ve her zaman uygun gördüğün gibi yapıyorsun. Kesinlikle başarıya götürecek iyi tavsiyeler verebilirsin. Kendi içinde uyumu nasıl bulacağını biliyorsun ve bu başarıya ulaşmana yardımcı oluyor. Gücün dengede yatıyor! Her yerde uyum yaratabilirsin.
6. At Seçtin
Sen sevgi ve tutkunun somutlaşmışısın. At senin ruh hayvanınsa, karşı cinsin başarısına güvenebilirsin. Tüm dikkatler sana yönlendirilecek, çünkü doğal çekiciliğini nasıl kullanacağını iyi biliyorsun. Güzellik ve manyetizma çok büyük bir güçtür! Yeteneklerini kullanmayı öğrenmeli ve sadece kendine inanmalısın!
7. Yunus Seçtin
Sosyal bir insansın. Ruhun içine bakacak ve her sorunun cevabını bulabilecek gerçek bir psikologsun. Bu dünyaya pozitiflik getiriyorsun ve diğerleri bunu hissediyor. Bu yüzden sana çok güçlü bir şekilde ilgi duyuyorlar. Eğlenebilir ve kalpten kalbe konuşabilirsin.