BİLİNÇALTINIZIN GİZEMLERİ: BİR KELEBEK SEÇİN VE KENDİNİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Bu basit ama çok sıra dışı test, bir kişinin bilinçaltına dayanmaktadır. Beğendiğiniz kelebeği seçerek bilinçsizce karakter özelliklerinizi gösterirsiniz. Öyleyse bir kelebek seçin ve bilinçaltınızın gizemlerini keşfedin.

Bir Kelebek Seçin

BİLİNÇALTINIZIN GİZEMLERİ: BİR KELEBEK SEÇİN VE KENDİNİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
1.Kelebeği Seçtiniz
Açık bir insansınız ve insanlara çok fazla güveniyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizinle iletişim kurmayı severler, size bir ışık kaynağı olarak çekilirler. Kendinizden emin, uyumlu bir kişi olarak nitelendirilirsiniz.
2.Kelebeği Seçtiniz
Kendini nasıl sunacağını bilen ilginç, zeki ve sıra dışı birisiniz. Ancak sorun şu ki, derinlerde her şey sizin dışarıdan tanımlayabileceğiniz kadar güzel ve net değil. Şüphe, kaygı ve belirsizlik sık sık arkadaşlarınızdır. Bazen kaba ve acımasız olabilirsiniz.
3.Kelebeği Seçtiniz
Siz ateşli ve çok duygusal birisiniz. Kutunun dışında düşünün, yaratıcı olun ve her şeye yaratıcı bir bakış açısıyla yaklaşın. Eylemleriniz genellikle başkalarını çok şaşırtır. Sizinle iletişim kurmak kolay değildir.
4.Kelebeği Seçtiniz
Kendinizi kanıtlamaktan korkuyorsunuz. Sessiz kalmayı, fikrinizi ifade etmektense oturmayı tercih edersiniz ki bu genellikle çok uygundur. Ayrıca yeteneklerinizden emin değilsiniz.
5.Kelebeği Seçtiniz
Çocuksu bir insansınız, genellikle gerçek bir çocuk gibi davranıyorsunuz. Benmerkezci, savunmasız, dokunaklı. Dünyanın sizin etrafınızda döndüğüne inanıyorsunuz. Daima başkalarından ilgi istersiniz. Muhtemelen, uzun bir süre kendinizi ifade etmenize izin verilmedi, bu yüzden kendi hayatınızın efendisi gibi hissetmiyorsunuz.
6.Kelebeği Seçtiniz
Siz alışılmadık birisiniz. Aynı anda hem üzgün hem de komik olabilirsiniz. Daima sadece sizi ilgilendiren kişilerle iletişim kurun. Önemsiz şeyler için endişelenmeyi bırakın.
7.Kelebeği Seçtiniz
İnsanlara güvenmiyorsunuz, sevdiklerine bile dikkatli davranırsınız. Ayrıca, çok çelişkilisiniz. Çoğu zaman çevrenizdeki insanlar sizden uzak durmaya çalışır.
8.Kelebeği Seçtiniz
Her zaman bağlantı kurmaya çalışan çok sosyal birisiniz. Çevrenizdeki insanlar sıcak auranıza çekilir. İnsanlar sizin yanınızdayken kendilerini rahat ve huzurlu hissederler.